Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szeretne tőlem ennyire...

Miért szeretne tőlem ennyire gyereket?

Figyelt kérdés

A párommal mindössze holnap után leszünk 1hónaposak.

Meg beszéltük nem egyszer, hogy gyereket maximum pár év után szeretnénk gyereket, mikor már biztosra tudhatjuk a kapcsolatunkat.

Viszont olyan dolgokat csinál, mint mondjuk a mai példa...

Gumit akarok húzni, viszont ő nem akarja, mivel abban nem szereti csinálni, majd meg beszéljük, hogy akkor majd időben ki húzom...

Majd aktus felénél pózt váltunk, mert ő szeretne felül lenni... én mondom neki, hogy rendben, de ha szólok száljon le, majd mikor szoltam vagy 3szor, láttam a reakcióját, megis kérdezte, hogy "miaaz?" De csak csinálta, és megint bele élveztem...

Az aktus után kiszokott menni mosdóba, hogy a gravitáció hatására ki folyjon a dolog, viszont ma azt szerette volna, hogy én menjek ki... erősködött, de végül ő ment ki mosdóba... ezért a dologért azért ragaszkodtam, mivel ha hanyattekvésbe veti magát, akkor az is meg növeli a teherbe esés esélyét...

A lényeg, hogy nem ismeri be, hogy mivel probálkozik, de nagyon valószínű... és a kérdésem, hogy miért szeretné ezt? Azt mondogatja, hogy nem akar még ilyen korán, de csak csinálja...

És miért pont velem? Régebb óta ismerjük egymást, már ez a 3.-ik probálkozásunk a kapcsolattal, de mindig volt valami ok, ami szakításra adott okot...

Pont ez az ami végett én nem akarom, és ezután gumi nélkül kizárt, hogy csináljam...

Albérletben élek, 3műszakban dolgozom, érettségivel most fogok végezni... szeretném még érettségi után élni kicsit az életem, és még várni a gyerek vállalásal.

A kapcsolatunk során nagyon sokat veszekedtünk, holott még csak 1hónap telt el...

18éves cigány csajról van szó, én jelenleg 21éves magyar ember vagyok, meglehetősen fiatalok vagyunk még...


2022. máj. 24. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
A gravitáció nem elég, ha az lenne akkor tönkre menne a durex 🤣
2022. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Félévet dolgozott, és 2hetes kapcsolatunk alatt rengeteget segített anyagilag.

Jelenleg is kijár epret szedni, hogy tudjon segíteni.

Gumit azért nem húztam, mert tiszteletben tartom azt, hogy ő nem szereti, ezért az időben kihúzás opció nekem meg felelt.

Egyetértek abban, hogy én is hibás vagyok, és ha becsúszik a gyerek, akkor természetesen felnevelem.

Szimplán azt nem értettem, hogy miért akarta/akarja ezt ennyire.

A cigány szót csak szimplán azért emeltem ki, mivel halottam dolgokat, miszerint a cigányok gyerekkel akarják magukhoz láncolni a magyar embereket, ennek nem tudom mennyi igazság alapja van, ezért érdekelt a válaszolók véleménye is.

2022. máj. 24. 21:48
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok apuka, ebből gyerek lesz
2022. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Gravitáció... ezen jót nevettem 😂 Mégis hol voltatok biológia órán? Már az aktus pillanatában feljut a kellő mennyiség..

Csak megnyugtatásképp, a férjemmel egyszer nem védekeztünk és azóta már 13 hónapos a lányunk. 😊

2022. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Figyu, kijárna egy alapos felvilágosítás.


Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, de azért őszinte meg jó lelkű vagy.


Az is lehet, hogy terhes csak rád akarja kenni, ha így lenne, apasági tesztet kérj.


Most imádkozz hogy ne legyen baba és húzz gumit MINDIG, kamu hogy nem abban szereti csinálni. Mindegy h szereti vagy sem, húzol, akkor is belé vagy zúgva és a kedvébe akarsz járni. Inkább ne essen jól a szex gumiban, minthogy ne essen jól egy nyakadon maradt cigány anya, egy poronty, akit pénzelhetsz.


Szóval gumi, sose hagyd magad átvágni.

2022. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen akkor a gumit is csekkold le h nincs e kilyukasztva!!
2022. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Az "időben kihúzom" NEM védekezés! Simán becsúszhat a gyerek. Ne hagyd magad hülyére venni.
2022. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Hát ti se vagytok a legélesebb kés a fiókban az biztos.
2022. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

Mármint a szobából én menjek ki, és ő odabent elintézi a gravitációs dolgot ruhára.


besírtam a sztorin XD

2022. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

A napokban olvastam itt a gyakorin egy véleményt, miszerint, ha a nő gyereket akar, akkor gyerek lesz. Szóval, ahogy előttem is írták még a gumira is figyelj, nehogy kilyukassza.

Sőt a is lehet, hogy már úton van a gyerek, csak nem tőled, valakit meg be kell palizni ugyebár.


Azért remélem jelentkezel cirka 2 hét múlva, hogy mi a helyzet.

2022. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!