Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szeretne tőlem ennyire...

Miért szeretne tőlem ennyire gyereket?

Figyelt kérdés

A párommal mindössze holnap után leszünk 1hónaposak.

Meg beszéltük nem egyszer, hogy gyereket maximum pár év után szeretnénk gyereket, mikor már biztosra tudhatjuk a kapcsolatunkat.

Viszont olyan dolgokat csinál, mint mondjuk a mai példa...

Gumit akarok húzni, viszont ő nem akarja, mivel abban nem szereti csinálni, majd meg beszéljük, hogy akkor majd időben ki húzom...

Majd aktus felénél pózt váltunk, mert ő szeretne felül lenni... én mondom neki, hogy rendben, de ha szólok száljon le, majd mikor szoltam vagy 3szor, láttam a reakcióját, megis kérdezte, hogy "miaaz?" De csak csinálta, és megint bele élveztem...

Az aktus után kiszokott menni mosdóba, hogy a gravitáció hatására ki folyjon a dolog, viszont ma azt szerette volna, hogy én menjek ki... erősködött, de végül ő ment ki mosdóba... ezért a dologért azért ragaszkodtam, mivel ha hanyattekvésbe veti magát, akkor az is meg növeli a teherbe esés esélyét...

A lényeg, hogy nem ismeri be, hogy mivel probálkozik, de nagyon valószínű... és a kérdésem, hogy miért szeretné ezt? Azt mondogatja, hogy nem akar még ilyen korán, de csak csinálja...

És miért pont velem? Régebb óta ismerjük egymást, már ez a 3.-ik probálkozásunk a kapcsolattal, de mindig volt valami ok, ami szakításra adott okot...

Pont ez az ami végett én nem akarom, és ezután gumi nélkül kizárt, hogy csináljam...

Albérletben élek, 3műszakban dolgozom, érettségivel most fogok végezni... szeretném még érettségi után élni kicsit az életem, és még várni a gyerek vállalásal.

A kapcsolatunk során nagyon sokat veszekedtünk, holott még csak 1hónap telt el...

18éves cigány csajról van szó, én jelenleg 21éves magyar ember vagyok, meglehetősen fiatalok vagyunk még...


2022. máj. 24. 21:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, akkor gumi nélkül nem csinálod, ennyi, hiába erőlködik. Ám meg tőle kéne kérdezni, miért akarja ennyire? Megmondod, hogy látod, nem vagy hülye, csak azt nem érted, miért csinálja...
2022. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem keresel egy normális csajt?
2022. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!