Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreznem kellene bármit is? Ne...

Éreznem kellene bármit is? Ne is reménykedjek hogy sikerült ha nincs semmi tünetem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon szeretnénk babát. Elviekben sikerült is együtt lennünk ovukor,ami 21-én volt,sőt előtte is többször és utána is. A havit jövő hét péntekre nem várom.Akkor esélyes lehet hogy mostanában fészkelődik a helyére a babó ? Annyi mindent olvastam már az interneten.Sok nő tünetek és jelek százairól számol be.Nekem semmi ☹️ illetve van egy kis tompa alhasi görcs,de nem állandóan és lehet hogy amúgy is szokott így mensi előtt egy héttel csak most önkéntelenül is jobban odafigyelek rá. 29 éves vagyok és 8 éve volt egy abortuszom.

2022. máj. 27. 19:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mostanába van a beágyazódás,ha van.Mégis mit akarsz érezni?
2022. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a beágyazódáskor nagyon enyhe rózsaszínes barnás maszatolás volt kevesebb mint 20 órán keresztül, és kicsit fájdogált a hasam. Ez kereken 14 nappal az együttlét után volt, úgyhogy szerintem most még ne várj nagyon sok tünetet. Ilyenkor 50%-50% az egész. A nem várt napján tesztelj és kiderül! Addig pedig nyugi, ne stresszelj feleslegesen!
2022. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2022. máj. 28. 15:17
 14/28 anonim ***** válasza:
teszteltél kérdező? mi újság?
2022. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Hamarabb jött meg 3 nappal, úgyhogy felesleges volt 🙂

Nem volt jó érzés, pedig megbeszéltük itthon hogy nincs szomorkodás mert elsőre nem jön össze. 🙂

2022. jún. 10. 06:40
 16/28 anonim ***** válasza:
Értem, oh hogy első próbálkozás akkor semmi para :) mi 8 hónapnál tartunk, remélem most sikerült, bár eléggé PMS tüneteim vannak, vasárnapra nem várom.
2022. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mi a 7.honapnál járunk és semmi.
2022. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát akkor Nektek is hajrá! Igen, nagyon elmagyaráztam magamnak hogy türelmesnek kell lenni,és nincs semmi baj attól hogy nem jött össze most,de azért tudat alatt dolgozik bennem.Pláne hogy a páromon is láttam hogy bántja.Mindegy, új hónap,új esély 😊

A menzeszem eddig is teljesen rendben volt,sosem voltak hormonális gondjaim,még csak fogamzásgátlót sem szedtem úgyhogy sikerülnie kell😊

2022. jún. 10. 18:31
 19/28 A kérdező kommentje:
Plusz ami a legfontosabb hogy mindennél jobban vágyunk arra hogy babánk legyen😊
2022. jún. 10. 18:32
 20/28 A kérdező kommentje:
Újabb hónap.Most egyáltalán nem figyeltem a peteérést,együtt voltunk mikor jól esett. holnap nem kellene megjönnie.A mellem érzékeny és kicsit "húz" az alhasam.Meglátjuk 🙂
2022. jún. 30. 06:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!