Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreznem kellene bármit is? Ne...

Éreznem kellene bármit is? Ne is reménykedjek hogy sikerült ha nincs semmi tünetem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon szeretnénk babát. Elviekben sikerült is együtt lennünk ovukor,ami 21-én volt,sőt előtte is többször és utána is. A havit jövő hét péntekre nem várom.Akkor esélyes lehet hogy mostanában fészkelődik a helyére a babó ? Annyi mindent olvastam már az interneten.Sok nő tünetek és jelek százairól számol be.Nekem semmi ☹️ illetve van egy kis tompa alhasi görcs,de nem állandóan és lehet hogy amúgy is szokott így mensi előtt egy héttel csak most önkéntelenül is jobban odafigyelek rá. 29 éves vagyok és 8 éve volt egy abortuszom.

2022. máj. 27. 19:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Köszi!Nekem hétfőn jött eg,már lassan feladom!

#17 es voltam.

2022. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom!Te voltál esetleg orvosnál? Hormonális probléma is lehet.
2022. jún. 30. 20:50
 23/28 anonim ***** válasza:

Ne adjátok fel csajok. Ha nem megy irány az orvos, ma már mindenre van megoldás, de lehet csak egy kis türelem kérdése :)

Kérdező majd írd meg mi lett szorítok

2022. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Olyan nincs hogy feladjuk😊 Hát mellem feszül,a hasam is kicsit de még semmi. Éjjel szokott megjönni,de mégcsak barnázás sincs.

Tűpontos a menstruációm😊😁

Tudom,ez semmit sem jelent🙂🙂

2022. júl. 1. 04:37
 25/28 anonim ***** válasza:

Arik vagytok,de 40 éves vagyok.

Két és fél éves a kislányom,meg van egy nagy fiam.A korom miatt is felesleges már dokihoz menni.Lehet mondaná,hogy hova akarok még gyereket ?!😬

2022. júl. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Illetve hova akarok már gyereket!
2022. júl. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ilyen létezik? 40 évesen az ember nem vágyhat gyerekre? Vagy egyáltalán kinek van ehhez joga saját magadon kívül? Szerintem senkinek 🙂
2022. júl. 1. 05:44
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom...nem érzem öregnek magam,meg kinézetre sem látszok annyinak.De nem akarok nagyon későn szülni. 🙄
2022. júl. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!