Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami ami segiti a...

Van valami ami segiti a teherbe esést? Sokan a Méhpempöt mondják. Nektek valami be vált? Tapasztalatokat szivesen olvasgatnám😊

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 03:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én itt nem pontozok senkit hasznos a válasz ki pipálom ha nem akkor nem csinálok vele semmit. Bár itt ebben a szempontban minden hasznos és jó tudni. Mivel saját tapasztalatokat kértem egyértelmü hogy mindenkinek más lesz a válasza lehet sokan nem értenek vele egyet csak biztos nem értik meg hogy nem mindenki egyforma.
2022. jún. 1. 15:56
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, általában nem a kérdező pontozgat le senkit, hanem a többiek, akiknek más a tapasztalata és azt tartják az egyetlen igazságnak. Lepontozni én is csak a direkt kötekedő vagy a nem a kérdésre válaszoló válaszokat szoktam.
2022. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én 100% tiszta méhpempőt szedtem mielőtt az első babám megfogant... Igazából a ciklusom rendezése miatt is szedtem, meg az amúgy is nagyon jótékony hatása miatt...

Folyamatosan állította be a ciklusom, a 3. hónapban már peteérést is éreztem és akkor fogant meg...

Én nagyon ajánlom :)

2022. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia én is hallgattam olvastam kommenteket hogy jaj csak idő húzás.. Inkább menj rögtön orvoshoz.. Nem ér semmit... Egyebek. Aztán csak rá vettem magam 2 év abból intenzíven egy év volt míg próbálkoztunk a parommal. Az utolsó hónapban megvettem a méhpempőt nem rendeltem sokat illetve kerestem a legjobbat sztem mind ugyan olyan jó. És mikor volt időpontom a végső elkeseredesemben az orvoshoz hogy hormonpanelt illetve a többi dolgot elkezdjek akkor közölte velem hogy az én kis manóm már ott van bizony. 4 hetes volt akkor még nem volt szívhang. De a 6 hetesen már volt és most itt szuszog mellettem a 13 hónapos gyönyörű egészségeskisfiam. Szóval mindenképp edj neki egy esélyt. Nekem be vált. Szorítok neked kitartás:)
2022. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A méhpempő valóban jó.. én menzesz miatt kezdtem el enni mert 2 havonta jött meg.. 3 hónapig szedtem és szépen be is ált a ciklusom igaz nem napra pontos 28 napos hanem 29-32 napos.. most újra elkezdem hátha most babát is hoz ..
2022. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!