Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés-ovuláció...

Ha nincs peteérés-ovuláció alacsony progeszteronom akkor mikor jön meg ?1 hete lenne a nem vártam mármint az előző menstruációhoz képest..Abból gondolom hogy nincs peteérésem mert nagyon alacsony volt a progi lh fsh is jó (?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen alacsony progi ultrahangon is csak annyi hogy 11mm nyh domináns tuszo nem volt de azóta se jött meg
2022. jún. 8. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nem volt ovu, akkor a méhnyálkahártya elöregszik és előbb-utóbb leválik. Változó, hogy mikor. Lehet néhány hónap is. Általában ha 3 hónapig nem jön meg, akkor meghozzák gyógyszerrel. De endokrin kivizsgálás kell, hogy mi az ok. Általában PCOS, pajzsmirigy stb. szokott kiderülni.
2022. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Voltam mindkettőnél 1 hó múlva kell vissza mennem a nőgyógyászathoz endokrinhoz meg a jovoheten
2022. jún. 8. 19:14
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha alacsocsony a progi nem lehet hogy később nőni fog és akkor lessz ovum pár nap múlva a vérvétel után? Mert az lh teszt pozi volt rá 4 napra
2022. jún. 8. 19:15
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, Domináns tüsző nélkül nem lesz ovuláció.
2022. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha úgyis mész pár nap múlva, tedd fel a kérdéseidet. Így erre nehéz bármit mondani laikusként.
2022. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És olyan nincs hogy ennyire későn legyen ovuláció? Vagy azt már látszódna
2022. jún. 8. 20:24
 7/22 A kérdező kommentje:
Mármint a vervetelen látszódott gólnál meg a ultrahangon ?mert mikor terhes lettem akkor ciklus végén sikerült
2022. jún. 8. 20:26
 8/22 anonim ***** válasza:

Senki nem lesz terhes ciklus végén

Ismét mondom , látszódott volna UH-n

2022. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 8. 22:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Korábban nálam is előfordult ilyen. Volt, hogy két hét késéssel jött meg, és volt olyan is, hogy egy hónap késéssel. Az oka nem derült ki. Könnyen terhes is lettem ennek ellenére.
2022. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!