Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés-ovuláció...

Ha nincs peteérés-ovuláció alacsony progeszteronom akkor mikor jön meg ?1 hete lenne a nem vártam mármint az előző menstruációhoz képest..Abból gondolom hogy nincs peteérésem mert nagyon alacsony volt a progi lh fsh is jó (?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen alacsony progi ultrahangon is csak annyi hogy 11mm nyh domináns tuszo nem volt de azóta se jött meg
2022. jún. 8. 16:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És utána mikor lettél terhes ?
2022. jún. 9. 12:26
 12/22 anonim ***** válasza:
Amikor kimaradt egy hónap, akkor bepánikoltam, hogy nem lehet majd gyerekem. Megbeszéltük a férjemmel, hogy legyünk rajta a baba dolgon. 1-szer még megjött, utána megint kimaradt egy hónap, de többször nem is jött meg, mert így is teherbe estem. Hogy mikor volt ovuláció, az nem tudom. A terhességi kort sem az utolsó vérzés alapján határozták meg, hanem a magzati méretek alapján.
2022. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De jó gratulálok én már nagyon várom hogy nekem is sikerüljön
2022. jún. 9. 12:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Köszi. Ha többször van ilyen, akkor azért érdemes kivizsgaltatni!
2022. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Voltam endokrin,nogyogyaszat,vérvétel minden jó volt csak a progeszteron alacsony de ettől lehet terhesség ha túl alacsony de az nyh vastag?
2022. jún. 9. 12:42
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy minden rendben és csak a progeszteron alacsony. Egy sor másik hormon is szerepet játszik és ha a progeszteron alacsony, akkor nem volt peteérés, tehát valami más sem működött előtte. Alaposabb kivizsgálás kell, bár nem tudom miket néztek. Önmagában a progeszteron semmit nem mond el. Főleg ha nem ez az első ilyen ciklus, akkor indokolt egy alaposabb kivizsgálás.
2022. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Terhesség jelenleg nem lehet, ha nem elégséges a progeszteron.
2022. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
És olyan sincs hogy a vérvétel után volt peteeres? Késői peteérés?
2022. jún. 9. 12:57
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de mivel van, aki több hónap kimaradt menzesz után mégis terhes lesz, így gondolom előfordul. Amíg nekem ilyen gondom volt, nem lettem. Erre szerintem nem érdemes alapozni, ha ez rendszeresen előfordul.
2022. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi tesztem (gabriel )tegnap negatív lett de akkor mi van ?
2022. jún. 18. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!