Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés-ovuláció...

Ha nincs peteérés-ovuláció alacsony progeszteronom akkor mikor jön meg ?1 hete lenne a nem vártam mármint az előző menstruációhoz képest..Abból gondolom hogy nincs peteérésem mert nagyon alacsony volt a progi lh fsh is jó (?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen alacsony progi ultrahangon is csak annyi hogy 11mm nyh domináns tuszo nem volt de azóta se jött meg
2022. jún. 8. 16:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg PCOS. Anovulációs ciklusban hónapokat kimaradhat a menzesz. Majd az endokrinologus tud pontos diagnózist adni és beállítani a gyógyszeres kezelést, ha kell, diétát stb. A többi kérdésed meg ez alapján is biztosnak gondolom, hogy kezelni kell. Hacsak nem mindegy neked, hogy meddig próbálkoztok. Nekem kezelés nélkül csak rosszabbodott a helyzet. Megérte vele foglalkozni.
2022. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem sokára megyek endokrinhoz

Iszonyat görcsöl a petefeszkem a derekam de még se jön-jött meg

2022. jún. 18. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!