Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség alatt gyermektervezés?

Betegség alatt gyermektervezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel ebben a hónapban szeretnénk belevágni a babaprojektbe. Lassan közeledik a peteérés. Menzeszem vége óta beteg vagyok, 37 hőemelkedés, sárgás-zöldes orrváladék, füldugulás, torokfájá, gyengeség. Nem tudom, hogy vírus vagy baktérium okozza-e, de nagyon levett lábról. Orvosnál nem voltam, tantum verde-t szopogatok és forró italport iszok esténként. Így szabad próbálkozni szerintetek? Már nem szeretnénk többet várni... Természetesen nem fogok bevenni semmilyen készítményt, ha oda érünk az ovulációhoz.

2022. jún. 21. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De ki mondta neked, hogy várni kell?? Honnan szeded ezt a hülyeséget? Ha hetente mennél kemóra, akkor javasolnám azt, hogy várj a kezelés végéig, de te sem gondolod komolyan, hogy egy kis takonykór befolyásolni tudja a megtermékenyítést követő embrió fejlődést. Ha sikerül is a baba, az még csak egy kis sejtcsomó, ami kb akkor fog beágyazódni amire te meggyógyulsz. 10.hétig meg nincs placenta, így nem vagy vele közvetlen kapcsolatban még. Én 4 hetesen még techno koncerten voltam a férjemmel, ahol is bőszen vodkáztunk, ugyanis nem tudtam, hogy várandós vagyok. A következő héten derült ki, amikor tényleg feltünően késett már az ovulációs teszthez képest.


Szerintem nyiss ki egy biológia tankönyvet és frissítsd fel a tudásodat a szaporodásról! Látszik, hogy semmivel sem vagy tisztában. És nyugodj meg, nem valószínű, hogy az első hóbapban terhes leszel. Már csak azért sem, mert ennyire rá vagy pörögve. Én facebookon, névvel, képpel is vállalom a véleményem, gyakran meg is szoktam tenni. Ott még hitelesebb is vagyok, mert látják, hogy hol dolgozom és végzett szakápoló vagyok. Így,hogy nevemnincsként próbálok segíteni, gyakran nem is vesznek komolyan, mint ahogy te sem. Olyan blődségeket hordasz össze, hogy nem tudom elképzelni, honnan veszed ezeket a baromságokat. Ha érdekel a gyulladás mértéke, akkor go to háziorvos. Kapsz crp + süllyedés laborra beutalót, megszúratod magadat és csókolom. Nem tudom mit kell ezen rugózni. Én immunszuprimált autoimmunbeteg vagyok, lassan szülök. Senkinek eszébe nem jutott, hogy Crohn betegként ne essek teherbe pedig komoly gyógyszert szedek 10 éve...

2022. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

“ Engem csupán az érdekelt, hogy így, hogy gyulladás van a szervezetemben már egy ideje, mennyire ajánlatos a gyermekáldás.”


Miért nem ismerik egy csomóan a gyermekáldás szó jelentését? Mostanában mindenki arra kíváncsi vajon sikerült-e a hónapban a gyermekáldás meg elkezdték a próbálkozást a gyermekáldással. Amúgy is annyira modoros ez a szó, de nem is erre használjuk. Gyermekáldással = gyerek született. Szó van itt ilyesmiről?

2022. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!