Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 40fölött esett teherbe...

Aki 40fölött esett teherbe természetes úton, leírná, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Esetemben, mire aktuális lesz a kérdés, épp betöltöm a 41-et. (Nem kérek megjegyzéseket, hogy miért most jut eszembe, megvan rá az okom.) Eléggé el vagyok keseredve, mert a dokim közölte, hogy ebben a korban már úgyse leszek terhes, lombik nélkül.🙄 Szervi okkal nem indokolta, csak a koromra hivatkozott.

Szeretnék egy kis biztatás, hogy kijöjjek a depiből, hogy azért van egy kis esély rá. Statisztikákat most légyszi ne küldjetek, azt ismerem, személyes példákat várok. Első sorban 1. gyerekkel érdekel, de írhattok akkor is, ha a többedik baba jött 40 fölött, csak légyszi, írjátok oda, hogy nem első!

Köszönöm, ha válaszoltok.



2022. jún. 22. 17:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
#6 vagyok. Az AMH-t úgy tudom meg tudod nézetni magán laborban. Nem tudom mennyibe kerül, de szerintem nem a világ. Ha az jó eredményt ad, akkor valószínűleg nem közeledsz még a petefészkek kimerüléséhez. Ami a magyar rendszert illeti, valóban ott az egyedülállók teljesen el vannak lehetetlenítve, ha asszisztált eljárásról van szó 😒. Szóval azt akkor valóban külföldön kell. Én Kanadában élek, jártam itt termékenységi klinikán. Azonos nemű párok és egyedülállók is voltak. Elérhető a petesejt és sperma donáció stb. Tudom, ez más téma, de sokkal szívesebben élek egy ilyen környezetben, ahol nem csak az számít, hogy az apa férfi, az anya nő, hanem olyan helyre is születhetnek gyerekek, ahol esetleg nem a hagyományos felállás van, de várva vannak és jól lesznek szeretve. Ezzel nem akarok vitát nyitni, csak kikívánkozott. Minden jót neked 😊
2022. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy síkosító segít teherbe esni, a fiam is így sikerült 39 évesen. 41 évesen 3.hóban sikerült, de dawnos lett volna, szeptemberben volt megszakítás, februárban szívhang nélküli, most több mint 1 év sikertelenség után lett pulzálás, de rá 2 napra elment. Augba lesze 43.

A facen van 40 +os kismama csopor ott renheteg pozitív tapasztalat van lépj be.

2022. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#9! Tudom, én is sok példát ismerek. Úgy feldühített, hogy már csak azért is terhes leszek, hogy az orra alá dörgölhessem😂

#11! Az a baj, hogy az összes többi hormon is érdekel, mert más gond is lehet. Remélem, végül ad beutalót, ahogy ígérte. Ha nem, akkor amit lehet, megcsináltatok magánban, csak nem mindent lehet. Engem az is zavar, hogy nem tudhatja egy nő "alanyi jogon", hogy lehet-e gyereke. Miért kell nekem bizonygatni, hogy mióta d.gok védekezés nélkül? Az élet egy nagyon meghatározó részéről van szó. Biztos csomóan egy csomó mindent máshogy csinálnának, ha tudnák, hogy nem lehet gyerekük, vagy nehezített a teherbeesés, vagy éppen korai petefészek kimerülésre számíthatnak. Így meg az van, hogy amikor már ténylegesen akarnak, akkor jön a pofára esés és kezdődik a kapkodás, ami egy egyenlőtlen versenyfutás az idővel, ha csak a várólistákat nézzük...

#12! Meg tudod mondani, mi az a síkosító, és pontosan mire jó? Köszi, de Facebookon nem vagyok, nem tudok belépni.

2022. jún. 22. 19:06
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerős van,aki 40 felett szült, az egyik (kezelt) ir és pajzsmirigy gondokkal, elég hamar teherbe esett 40 évesen,azt tudom hogy még a próbálkozás előtt elmentek kivizsgálásra és a női férfi oldalonv is írták fel valami termékenység serkentő gyógyszert de semmi beavatkozás nem kellett.masik ismerős 42 évesen 1,5 év után esett teherbe,pont kezdték volna a kezeléseket mikor sikerült.
2022. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én meg csak idén leszek 40 de 39 évesen elsőre osszejott
2022. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 2 ismerősöm is, akik simán teherbe estek 40 felett.

Az egy 42 évesen 3 hónap alatt, a másik 40, majd 43 évesen. Az első hamar összejött nekik, utána volt 1 vetélése, és a vetélés után 1 évre jött a 2. baba.

Szerintem ne foglalkozz a dokival, a diploma mellé nem adnak jóindulatot.

2022. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok

A pre seed gél segített, nekem a vizsgálaton az jött ki hogy nem jutnak fel a katonák, ölöm őket, ez a síkosító segítette őket célbaérni, aminek a veszélye, hogy az amúgy nem túl életképeseket is besegíti.

2022. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor szültem, 25, 27 és 29 évesen. 38 évesen ismét teherbe estem, de elvetéltem. Ez volt idén márciusban. Azóta újra próbálkoztunk és úgy néz ki, ez volt a sikeres hónap a szivárvány babával. 1 hónap híján 40 leszek, mikor születik.🙏😊
2022. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár nem vagyok 40 fölött, de közel vagyok hozzá. 38 évesen szültem a 3. kisfiam, aki a harmadik próbálkozásra jött össze. Előtte 10 évvel született a középső Fiam, akinél kellett egy kis hormon segítség...

Tehát egyáltalán nem a kor számít... (Szerintem)

2022. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

10

Nyilván az orvos a hülye.

2022. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!