Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 40fölött esett teherbe...

Aki 40fölött esett teherbe természetes úton, leírná, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Esetemben, mire aktuális lesz a kérdés, épp betöltöm a 41-et. (Nem kérek megjegyzéseket, hogy miért most jut eszembe, megvan rá az okom.) Eléggé el vagyok keseredve, mert a dokim közölte, hogy ebben a korban már úgyse leszek terhes, lombik nélkül.🙄 Szervi okkal nem indokolta, csak a koromra hivatkozott.

Szeretnék egy kis biztatás, hogy kijöjjek a depiből, hogy azért van egy kis esély rá. Statisztikákat most légyszi ne küldjetek, azt ismerem, személyes példákat várok. Első sorban 1. gyerekkel érdekel, de írhattok akkor is, ha a többedik baba jött 40 fölött, csak légyszi, írjátok oda, hogy nem első!

Köszönöm, ha válaszoltok.



2022. jún. 22. 17:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20! Úgy érted, lehetetlen 40 fölött teherbeesni, soha senkivel nem történt még meg, vagy csak kötözködni jöttél?
2022. jún. 22. 23:48
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

21

Te kötsz belém

Az orvos orvos, mi meg nem vagyunk azok.

Ennyit jelent amit írtam a 20as válaszomban.


Egyébként 20 éves kortól már minden hónapban kisebb az esély.

Ez tény, a természet igy találta ki. Ha elfogadod, ha nem.

2022. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
#22! Akkor olvasd el figyelmesebben a kérdést. Nem azt mondta, hogy kisebb az esély (amit amúgy a hülye is tud, ahhoz nem kell orvosnak lenni), hanem, hogy nincs. Ha valaki nem tud teherbeesni, annak 20 évesen is, 40 évesen is oka van. 40 éves korban lehet olyan ok is, ami 20 évesen még igen ritka, mint pl.petefészekműködés leállása, de ilyen ok esetemben nem ismert. A kor önmagában nem lehet akadálya, ha az lenne, akkor senki nem esne teherbe ebben a korban. 60 évesek se azért nem esnek teherbe, mert 60 évesek, hanem, mert hiányzik hozzá egy csomó feltétel, pl.érett petesejt.
2022. jún. 23. 00:05
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi úgy döntöttünk a férjemmel, hogy 40 felett vállalunk még egy gyermeket, akkor én elmentem orvoshoz a hormon leleteimmel ( AMH-t is nézettem). Az orvos mondta, hogy semmi akadálya, és az ő felesége is 44 évesen szülte a 4. gyermeküket, szóval nem nézett rám furcsán. Olvasgattam a statisztikákat, hogy ebben a korban mennyire nehéz teherbe esni. Mondtam is a férjemnek, hogy ne élje bele magát. Hát, elsőre összejött. Még a 20-as éveimben sem ment ennyire könnyen. A kromoszóma rendellenesség viszont sajnos bejött. Az orvosom szerint ez egy szerencsétlen véletlen, ami ebben a korban gyakoribb, de ritkán ismétlődik. Szóval ne add fel kérdező! (1-es)
2022. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

20,

Nem, te vagy az 😂

2022. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%

22, halvány lila fogalmad nincs semmiről.

És igen, van, hogy az orvos a hülye.

Saját tapasztalatom van benne, hiába állsz itt le játszani a nem létező eszed.

Gondolom még életedben nem hallottál félrekezelt emberekről, időben fel nem ismert problémákról, sorolhatnám.

De az ilyeneknek felesleges.


Remélem most kielégültél, hogy leírtad a keserűségről bűzlő "véleményed", ami egy nagy büdös semmit sem ér 😆

2022. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátot, meg fogom nézni.
2022. jún. 23. 12:25
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen egyetlenegyszer nem védekeztünk, mondván, hogy talán egyből nem lesz baj ennyi idősen, nem terveztünk gyereket, sikerült is teherbeesni rögtön.
2022. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős 43 évesen lombikkal lett terhes, első gyerek, augusztusra várja. A másik ismerős 44 múlt, már volt 3 nagy gyerek, mikor besikeredett, azt hitte klimaxol, de rosszul éreztem magát, így dokihoz ment és 3 hónapos terhes volt, a baba megszületett és már tizenéves nagyfiú.
2022. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!