Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi előtti szárazságot...

A mensi előtti szárazságot (terhesség esetén) hogyan kell érteni? Nulla folyás? Vagy nagyon minimális?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap kellene megjönnie. Szombat óta száraz vagyok, a mait nem tudom eldönteni. Nekem előtte mindig bő folyásom volt.
2010. szept. 20. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon minimális... jóformán nem látszik a bugyin hogy használtad.
2010. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És ez a szárazság terhesség esetén mikor következik be?
2010. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
a beágyazódástól közvetlenül.
2010. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A folyás milyensége (nem léte) alapján nem lehet eldönteni sajnos hogy babás vagy-e vagy sem.

Azért szurkolok!

2010. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor valszeg ez is egyénfüggő...
2010. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem ebben az a furcsa, hogy sokmindent meg el lehet dönteni a folyásról hogy mi van: pl: betegség, peteérés, mensi megjövetele...

Viszont a teherbeesésnél/terhességnél mindenkinek más és más...

2010. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a második terhességem elején vagyok, mindkét esetben volt-van folyásom menzi előtt is, azóta is. Doki szerint természetes. Ja, soha nem volt semmilyen fertőzésem.
2010. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
AZ a furcsa, hogy múlt szombattól most péntekig krémes folyásom volt, most pedig mikor meg kellene jönnie 3 napja száraz vagyok, csak nagyítóval látszik vmi. És ez nem így szokott lenni, hanem bő folyás. + még hajnalban arra ébredtem, hogy görcsölök, és meg fog jönni, aztán mégse. AMúgy köszönöm, hogy ilyen gyorsak voltatok!!!
2010. szept. 20. 13:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az első tünetem, szurkolok, na meg az, hogy éjjel ha hasra feküdtem, fájt a mellem.

Nekem mensi előtt egy pár nappal szokott több folyásom lenni, ami most nem volt.

De mindenki más....

2010. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt mint ahogy előbb leírtad,és babás vagyok!
2010. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!