Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi előtti szárazságot...

A mensi előtti szárazságot (terhesség esetén) hogyan kell érteni? Nulla folyás? Vagy nagyon minimális?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap kellene megjönnie. Szombat óta száraz vagyok, a mait nem tudom eldönteni. Nekem előtte mindig bő folyásom volt.
2010. szept. 20. 13:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi!csak kicsit reménykedem, mert lehet megjön, egy nagyon nagy pattanásom nőtt :( még talán, hogy hőemelkedésem van. De ez bármikor lejebb mehet. Ha holnap nem jönmeg szerdán teszt.
2010. szept. 20. 14:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ez volt az egyik "jel",hogy babát várok, mensi előtt vizes-krémes volt mindig a folyásom,most meg száraz voltam. semmi nem látszott a tisztasági betéten. ja és a hasrafekvés nekem sem esett jól, érzékenyek voltak a melleim, de oldalt a hónaljamnál. sajnos 6 hetes 1 naposan két hete elvesztettük őt, mert méhenkívüli voltam,és azonnal megműtöttek, de nálam ahogy írtam, épp a szárazság volt az egyik furi jel.
2010. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Még nem jött meg..de ma csak a 29. ciklusnapon vagyok.Nekem is oldalt, a hónaljamnál fáj a cicim, de mensinél is így szokott lenni. Tegnap minimális folyásom volt estére. Ma tisztasági van, de egyenlőre nem látok semmit. Hajnalban arra keltem, hogy görcsölök, de reggelre nem jött meg.Félek, hogy meg fog jönni, semmi terhes tünetem nincs:(
2010. szept. 21. 11:26
 14/18 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Mi az eredménye?
2010. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ja, tegnap délután, nem bírtam ki, de negatív:( Még nem jött meg..abban reménykedem, hogy korán teszteltem, meg 50-es teszt volt. Várok türelemmel...
2010. szept. 22. 13:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Attól hogy kijött a pattanásod,még lehetsz terhes,nekem mind ugyanúgy kijött.Lehet korán teszteltél!Ismételd meg pár nap múlva Gabriellel!+++++
2010. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi. Félek, nem merek tesztelni. Elvileg 14. napon volt pém, tehát akkor a 29. napon már ki kellett volna mutatnia a tesztnek, nem? A luteális fázisom elvileg 14 nap. Ma már a 31. napon vagyok, nem jött meg. Utoljára egy éve volt ilyen hosszú a ciklusom. Csak szórakozik velem a testem.
2010. szept. 23. 10:17
 18/18 A kérdező kommentje:
megjött:(
2010. szept. 27. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!