Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet Terhesség? Rajta...

Lehet Terhesség? Rajta vagyunk a babaprojekten a többi lent.

Figyelt kérdés

Múlthónapban megjött de egy héttel hamarabb mint kellett volna ráadásul nagyon enyhe minimális vérzés volt csak, az is 2-3 napig.

Most 1-2 nap múlva lesz ovuláció, viszont ma nagyon rosszul érzem magam

Émelygés fáradtság stb. Mintha bármelyik pillanatban elhánynám magam és a hasam is furcsán feszül. Ilyen sose volt még velem se mensi se ovu előtt.

Lehetséges hogy múlthónapban sikerült a baba és az valószínű beágyazó vérzés volt ?

Megéri tesztet csinálni ?

Volt valakinek hasonló ?

Azért kérdezem mert munka miatt leghamarabb 2-3 nap múlva tudok csak tesztet venni, és addig is csak izgulok 🤔


2022. jún. 29. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Varázsgömböm mond meg nékem!

Vegyél egy tesztet és megtudod. Ebben mi nem tudunk segíteni!

2022. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mond meg nekem is drága gömb minek válaszolsz ha nem bírsz értelmeset írni ?!😃

Benne van a kérdésbe hogy “tapasztalt e valaki hasonlót” illetve hogy “nem tudok tesztet venni mivel DOLGOZOK”

Tehát a ha nem tudsz segíteni ne írj választ ilyen egyszerű ;)

2022. jún. 29. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Tesztelj💁🏻‍♀️ de nem valószínű, hogy terhes lennél. Kánikula van
2022. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű. Sokkal ritkább a beágyazódási vérzés, mint itt hiszik és nem tart 3 napig. A kis hormongondok viszont sokkal gyakoribbak. Az émelygés ilyen melegben akármitől lehet. Senki nem fog tudni neked biztosat mondani. Vegyél majd egy tesztet mikor tudsz, de én nem élném bele magam a helyedben.
2022. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

mivel vagy előrébb, ha valaki tapasztalt ilyet??? Semmivel! Senki nem tudja ,hogy mi zajlik benned ahogy Te se!

A teszt ad valós választ a kérdésedre!

Nem hisztizni kéne hanem gondolkodni!

2022. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

"Dpo 2.napján vagyok ,megjön érzésem van!lehet ,hogy sikerült a baba???"

Te tudsz erre válaszolni értelmeset???

Az idő eldönti!

2022. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én a kérdésedre fogok válaszolni, nem rosszindulatúan. Igen, lehet. Vannak nők, akik az elején a mensi megjövésekor még barnázgatnak, kicsit vérezgetnek. Szóval az esély megvan, tesztelj mihamarabb, az a biztos.
2022. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak a meleg...dolgozol reggel 7tol este 8ig?ebédidő sincs, semmi?
2022. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van már egy gyerekem, és várandós vagyok de én még tág ismeretségi körömben sem hallottam hogy bárkinek is lett volna több napos beágyazódási vérzése.Pecsételésről hallottam(de részem nem volt benne).

Mindenképp kellene egy teszt neked hogy választ kapj a kérdésedre, de én speciel nem gondolnám hogy terhes vagy.

2022. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!