Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatok de próbálkozunk a...

Szoptatok de próbálkozunk a tesoval. Szoptatos vitamint szedek. Szedjek inkább babatervezoset? Vagy majd csak akkor váltsák ha terhes lettem terhesvitaminra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez csak egy sima, valószínűleg rossz összetételű, mezei vitamin, tök mindegy hogy szopatós vagy várandós. Annyira mindegy melyiket szeded a kettő közül.
2022. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Megnézném a folsavtartalmát, igazából csak az a fontos
2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy. Csak vitamin. Kb ugyanaz mindkettő összetétele, semmit nem befolyásol. Ha mindent rendesen eszel, akkor folsav is elég lenne. Ettől függetlenül lehet szedni. Valószínűleg ha nincs semmilyen hiányod, akkor nem árt nem használ.
2022. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor váltottam, amikor terhes lettem.
2022. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!