Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil vagy Clearblue? (Tobbi...

X-epil vagy Clearblue? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ha az egyuttlet utan 24 nappal esti vizeletbol (elotte par oraig visszatartottam) az x-epil teszten egy alig lathato halvany csik jelent meg, ami veknyabbnak tunt, mint a kontroll csik, illetve nem tudtam eldonteni, hogy szurke volt-e, vagy rozsaszin, majd masnap reggeli elso vizeletbol a clearblue digitalis tesztje negativ lett, akkor hihetek a negativ eredmenynek??

2022. júl. 20. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az x-epil 10-es vagy 25-ös? Ha jól emlékszem, a digitális nagyon nem érzékeny. Van képed a halvány csíkról?
2022. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utananeztem, mindketto 25-os teszt. Nincs kepem sajnos.
2022. júl. 20. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én csinálnék 10-eset reggeli vizeletből, biztos ami biztos.
2022. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fogok majd uj tesztet csinalni amint alkalmam adodik, bar remelem ha lenne is valami, 25 nappal az utolso aktus utan mar csak mutatta volna a teszt… vedekeztunk, de mindig parazok, egyelore nem szeretnek babat
2022. júl. 20. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie?
2022. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat sajnos annyira rendszertelen a ciklusom, es altalaban nagyon hosszuak is, hogy ezt kb lehetetlen megmondani. Legutobb is kb 52 napra jott meg…
2022. júl. 20. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor majd ahogy tudsz csinálj pl egy Predictor tesztet első pisiből biztos ami biztos.

De szerintem nem vagy terhes, ha rendesen védekeztetek.

2022. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 nappal ezelőtt volt csak szex, akkor már akármilyen teszt mutatná jól láthatóan.
2022. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte 100%, hogy nem vagy terhes. Ha akarnád a babát, amúgy ezt is írnák :D Így meg beparáztatnak, de nyugi, tuti h nem
2022. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Így van ahogy az utolsó írja!Ha valaki akar bavbát,a halvàny teszt mindig -.Ha nem akarod,akkor +.

Ennyi megkeseredett barmot egy helyen még nem láttam.Amugy mindkét teszt sz...r,alkalmatlan a korai terhesség kimutatására!Ettől független,nem vagy terhes szerintem!

2022. júl. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!