Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után következ...

Kémiai terhesség után következő ciklusban összejöhet? Más tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júniusban pozitívat teszteltem, majd rá 1 héttel sajnos megjött. Tüneteim akkor mellfeszüléssel/égéssel és érzékenységgel jártak, ami azelőtt nem volt jellemző. Alapesetben a menzesz előtt 7-5 nappal érzékenyebb szokott lenni a mellem, de akkor más volt. Ezen felül égett a testem és hőemelkedésem volt.

Mivel kémiai terhesség volt, orvos javaslatára nem kellett várnunk, így próbálkozunk azóta is. Jelenleg 12-13. dpo-nál járok, viszont 2 napja menzeszszerű aljasi tompa fájdalmam van, vissza-vissza térően. Ezelőtt sosem tapasztaltam ilyet… elképzelhető, hogy teljesen más tünetekkel kezdődik 1 hónap után a terhesség, vagy ezt engedjem el? Menzesz előtt sem volt ilyen érzésem sosem…



2022. júl. 27. 14:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Álnegatív? Hülyeséget ne beszélj!

Negatív lett a teszt és pár napon belül megjön neki.

2022. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező azért még baba ruhákat ne vegyél!

Minden terhesség és nem terhesség után is változhat a pms tünet. Nem vagy robot ,hogy minden hónapban ugyan úgy érezd magad!

2022. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy veszek, csak egy kérdést tettem fel… (:
2022. júl. 27. 17:45
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp írd meg mi újság :) Én is kémiai terhesség után vagyok, erősödő tesztek ellenére megjött egy hetes késéssel.

Én még ovu előtt vagyok.


Ilyen görcsölgetésből amúgy nem igazán lehet kiindulni sajnos, lehet PMS is meg terhesség is.

2022. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok! :)

Igazából nem vagyok ráfeszülve a dologra, csak érdekelt másnak esetleg volt-e hasonló, hogy teljesen más tüneteket produkál a szervezet következő ciklusban mint azelőtt… Nyilván én lennék a legboldogabb ha sikerülne ilyen rövid időn belül, de meglátjuk! :-)

Szorítok neked is, majd írj te is mi a helyzet!

2022. júl. 27. 18:32
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem januárban volt egy kémiai, ugyanígy pozitív teszt után 1 héttel jött meg. Aztán február 16.-án még megjött pontosan és márciusban már nem. Szóval persze sikerülhet egyből utána.

23 hetes vagyok azóta. Sok sikert!

2022. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
De ha kémiaink van akkor pozitív aztán negatív és még jön?mert nekem 1 hete halvány tesztjeim vannak és nem erősödik valamelyik tisztán látszik rajta a másikon alig
2022. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem előbb jött meg minthogy negatív legyen a teszt. Amikor már véreztem is még jól láthatóan pozitív volt. Kell idő ígyis mire kiürül a hcg a szervezetből.

Egyforma tesztet használj mindenképp.

2022. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
De ilyenkor látná az orvos?
2022. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem látott semmit a kémiainál. Méhen kívüli terhesség gyanúja miatt néztek meg uh-val mivel véreztem de a teszt pozitív volt, és nem az az éppen hogy látható halvány csík volt rajta.

Mostani terhességemnél pedig a 6.héten lehetett látni szépen.

2022. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!