Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ahol kis korkülönbség van a...

Ahol kis korkülönbség van a babák között, mennyi időbe sikerült teherbe esni a másodikkal?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz irányul, akik szándékosan kicsi korkülönbséget terveztek a babáik közé.

2022. aug. 4. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

2,5 év lesz a lányok között, nem tudom, hogy ez kicsinek számít-e, vannak ennél kisebb korkülönbségek is :D

Viszont én szerettem volna, ha ennél kevesebb van kettejük között, de a kicsire is kb fél évet vártunk, mire összejött. Mondjuk még mindig kevesebb ideig tartott, mint a "nagy", vele a 9. hónapban jártunk sikerrel, pedig most még szoptattam is mellé.

2022. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Kevesebb, mint 2 év a korkülönbség. Még szoptattam amikor elkezdtük, így úgy számoltuk, hogy talán jobb esetben 1 év alatt össze is jön, de nem kellett rá várni, elsőre sikerült.
2022. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Miért kell ezt ilyen gyakran megkérdezni? Annyira mások vagyunk, Julisnak elsőre, Bözsinek fél év, Jucinak 2, Vicusnak meg lehet hogy már 12 éve nem jön, valószínűleg soha nem is fog. És mind kicsi korkülönbséget akartak.

1 éves volt a nagy (aki elsőre megfogant), mikor szerettünk volna még egyet és 1 évet váratott magára.

2022. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Mi is szerettünk volna a lehető legkisebb korkülönbseget, hát 2 es fél ev lesz nekünk is, de bízom benne, hogy így jó lesz. Sokáig szoptattam es nem jött meg. Viszont amint megjött, azonnal teherbe estem, a következő már nem jött meg.
2022. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

1,5 év van köztük.

Szoptatás mellett, azonnal


( nagy megdöbbenés volt, mert azt hittük nehezebben sikerül)

2022. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Pár hónapon belül. 2 év van köztük.
2022. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lettünk lepontozva?
2022. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21 hónap a korkülönbség, és a kicsi (is) elsőre összejött.

3. baba viszont nem akar jönni, itt jóval nagyobb a korkülönbség így nem a kérdésedre lenne válasz.

2022. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban összejött, kizárólagos szoptatás mellett, 13 hónap van köztük. A nagyra majdnem 7 évet vártunk. 😅
2022. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Első baba 4 hónap alatt sikerült. Augusztus 25 én töltötte az 1 évet. Szeptember másodikán már 1 hete késett a bajom és végülis aznap csináltam tesztet ami pozitív lett. Még nem terveztük igazából, megszakítással " védekeztünk". Nagyon örülünk neki ☺️ :) most fogok majd menni jövőhéten az első ultrahangra. 1 év és kb 8 hónap lesz a két gyerek között. :)
2022. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!