Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tart valaki a DPO elején? Jó...

Tart valaki a DPO elején? Jó lenne valakivel beszélgetni, és együtt reménykedni 🥰

Figyelt kérdés

Ma a DPO 3nál tartok. Hivatalosan 17. - ére nem várom, de lehet most kicsúszik plussz 2 nappal a nemvárt,mert később volt az ovum. Igazából második hónap, amikor ovu tesztelek.

Valaki? 🤞🥰



2022. okt. 8. 22:21
 11/97 anonim ***** válasza:
58%
De miért kell le pontozni?!!!
2022. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
34%

Mintha egy pszichiátriai kórkép lezajlását olvasnám. 😂


Nagyon rá vagytok kattanva, így nem lesz baba. Mennyivel másabb lenne, ha simán nem élntek bele magatokba kétes tünetekkel, hogy jajj meg fogant a "babó". Csak simán tesztelsz a nem várt napján és ha jönnie kellett pozitívat mutat a teszt. Ilyen egyezerű lenne, erre nezzetek meg, mit műveltek.. 🤦

2022. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
66%
🤷🤰
2022. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
67%
Én is 17.re nem várom! Szorítok!
2022. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:

Köszönjük a drukkokat!❤️


Mit művelünk? Hát témát neked, hogy belebeszélhess unalmadban..

Szerintem igen ritka az olyan babát váró, de főleg az első babát váró nő, aki ne osztaná meg reményeit / tüneteit / érzéseit valakivel. Főleg, ha nagyjából még egy időben is történnek a dolgok. Sajnos lehet, hogy egyikünknek sem jön össze, de lehet csak neki, vagy csak nekem, de az is lehet mindkettőnknek.

Ne fájjon már az egyes embereknek, mikor két nő megosztja a reményeit egymással. Tényleg ez az oldal baromira használhatatlan, mert szinte mindenhol van legalább egy oda nem illő személy, aki csak lehúzni próbál.

Igyekszem nem rá görcsölni, igyekszem lazítani, de nehéz, és jól esik beszélni róla. Amikor az embernek van egy "sorstársa" kicsit megnyugszik. Néha beszélnek róla, amúgy meg éljük az életüket. Nem értem ez miért fáj néhány embernek.

2022. okt. 9. 12:10
 16/97 anonim ***** válasza:
67%

1es vagyok

Könnyű mondani hogy ne gorcsoljunk rá mikor minden vagyunk hogy végre legyen már egy pozitív tesztünk

2022. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
54%
Első babára készülve, első próbálkozás után a nem várt napjan teszteltem, pozitív lett. Addig eszembe sem jutott volna, hogy ilyen szintekre süllyedjek mint ti. Agyban van a hiba.. Talán másnak ezért jön össze hamarabb, mert nem görcsös...
2022. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
57%

Felpontoztam mindenkit, most lesz dolga trollrak újra 😆. 23.-ra nem várom kb.

Hajrá nekünk!

2022. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
73%
17es, első próbálkozásnál más sem görcsös még, csak mikor már fél éve próbálják...
2022. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 A kérdező kommentje:
Igen, akinek elsőre sikerül a baba persze, hogy nem görcsöl rajta. Szerencsés vagy! De nekünk sem az első hónap. Kicsit legyél megértőbb velünk. Nem tudod milyen érzés, mikor egy újabb csalódott hónap történik. Csak vársz vársz, és megjön. Nagyon rossz érzés. Ezért is reménykedünk jobban, hogy hátha ez a hónap hozza el a mi kis csodánkat.
2022. okt. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!