Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tart valaki a DPO elején? Jó...

Tart valaki a DPO elején? Jó lenne valakivel beszélgetni, és együtt reménykedni 🥰

Figyelt kérdés

Ma a DPO 3nál tartok. Hivatalosan 17. - ére nem várom, de lehet most kicsúszik plussz 2 nappal a nemvárt,mert később volt az ovum. Igazából második hónap, amikor ovu tesztelek.

Valaki? 🤞🥰



2022. okt. 8. 22:21
 71/97 anonim ***** válasza:
70%

F vagyok, mai negatív hómező teszttel. 10 nap. Tudtam, gondoltam hogy ez így lesz, de a fránya remény valahogy sokkal erősebb az ész èrveknèl.


A sorozatos lepontozòt aki csak lepontozni jár ide minden válaszadót kivétel nélkül, felmyomtam az adminoknàl, hogy nézzenek rá , mert ez így abszolút nem oké hogy ezt műveli, zaklatás szintjén már. Várom a visszajelzésüket.

2022. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 A kérdező kommentje:

12 dpo, nagyon nagyon nagyon halványka pozitív teszttel 🙏

Nézegetem a fürdőbe időn belül, és ott van. Párom szalad utánam, mondom mit látsz? Ott van ott van ott van, de nagyon halványka. Na csajok, engem holnap reggelig az izgalom darabokra csócsál 😳

Fényképen pl egyáltalán nem látszik, de barátnőm látta rajta 🤞 vagy csak akarta látni azt, amit mi szabad szemmel látunk rajta. 10es tesztet használtam. Holnap, ha predivel futok neki, akkor jobb lesz? Vagy maradjon ugyanez a 10es teszt? Vagy legyen mindkettő? 😳🤞

2022. okt. 17. 14:25
 73/97 anonim ***** válasza:
63%
Juj szurkolok kérdező. Most milyen tesztet használtál? Célszerű ugyanannál maradni. Ha lesz fotózható verzió is, küldd megnézzük mi is.😀 #9
2022. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
100%
Predit haszn@lj az jól mutatja és ha azon nics semmi akkor nincs semmi.
2022. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Predi az jó teszt, engem a facelle becsapott de a predi mutatta a valóságot , és meg is jött nekem szombaton.
2022. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
61%
Azért tegyél fel egy képet, hátha mi is látjuk
2022. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
32%
Mi a helyzet kérdező? Többiek?
2022. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
66%
Itt semmiféle csík nincs. 11.dpo. 😒 F . De még nem jött a barnàzàs, pedig ilyenkor már szokott lenni. Péntek lenne a mensi napja.
2022. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
100%
Ha mensi előtt 3-4 napig barnázni szoktál az sokszor progeszteronhiány tünete. Ha most nem jött össze, érdemes egy hormonvizsgálatot csináltatnod ha még nem volt.
2022. okt. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 A kérdező kommentje:

[link]


Ma van a nem várt napja. Eddig nem is adja jelét.

Szerintetek a teszt értékelhető?

2022. okt. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!