Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tart valaki a DPO elején? Jó...

Tart valaki a DPO elején? Jó lenne valakivel beszélgetni, és együtt reménykedni 🥰

Figyelt kérdés

Ma a DPO 3nál tartok. Hivatalosan 17. - ére nem várom, de lehet most kicsúszik plussz 2 nappal a nemvárt,mert később volt az ovum. Igazából második hónap, amikor ovu tesztelek.

Valaki? 🤞🥰



2022. okt. 8. 22:21
 31/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel az ovu teszt nem terhesség kimutatására való. Ha annyit olvastál, akkor tudnád, hogy az lh hormon, amire az ovu teszt reagál, az mindig jelen van a szervezetben. Illetve a jóstesztelést napokon keresztül kell csinálni, bár teljesen értelmetlen, mert mire azon rendesen megerősödik a teszt csík, addigra egy normális terhességi teszt is kimutatja.

Ne haragudj de felnőtt nő vagy gondolom, ne legyen már ilyen szörnyen nehéz kivárni még pár napot.

2022. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam neked egyszer ide, hogy türelem, stb. Most csak annyit szeretnék, hogy szorítok, hogy beteljesüljön a vágyad! Ilyen ovutesztes humbukokban szerintem nem szabad hinni.
2022. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
70%
Kedves Kérdező, írtam üzenetet. :)
2022. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 8dpon full negatív volt az lh, majd 9dpon középerős lett de csak frissen, sz@radva megint alig látszott,csin@ltam egy 10 es hcgt és haloványan ott volt a 2.csík rajta.

De 6 dpo nagyon korai, lehet hogy nem tudott akkor megrepedni, és most újra próbálkozik

2022. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
67%
22es vagyok írok mindenképpen hogy mi lesz
2022. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Tüneteket szerintem nem szabad nézni, mert becsaphat most a tested. Mivel várja az ember ilyenkor őket, hajlamos produkálni ezeket, ezt meg éltem én is.
2022. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
65%
Ki mikorra tervezi a tesztelest leghamarabb? Meg szoktatok varni a nem vártat?
2022. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 AlexandraL22 ***** válasza:
79%
Sziasztok, èn csak olvasni jöttem meg felpontozni mindenkit 🤭 mi védekezünk óvszerrel (friss kapcsolat) de nektek sok sok sikert csajok 😍❤️
2022. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
72%

Én mindig elterveztem hogy várok mensi napjàig, de sose bírom ki, és addigra mindig meg is jön 🤦. De a hónapban már nem kutatok tüneteket.

F.

2022. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
67%
G vagyok én is csinálok hamarabb tuti
2022. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!