Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8.napja késik a mensim hozzá...

8.napja késik a mensim hozzá teszem babát tervezünk. 4-5 napja olyan mintha meg akarna jonni de mégsem 6-7 napja orvos javaslatára elkezdtem szedni az Inofolic-ot napi 1 tasak. Esetleg közre játszhat abban hogy késik? Vagy reménykedhetem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem ertem ezeket a kerdeseket. Egy teszt 3 perc alatt megmondja. Ti, akik ilyeneket irtok ki, nem teszteltek? Mi a baj? Nem ertem.
2022. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos amit írsz

Csak tudod csalódtam már egy jó párszor és ezért felek egy újabb negativtol

2022. okt. 26. 23:56
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanazt ereztem mikor terhes lettem, hogy mintha jonne megfele de persze megsem jott. Tesztelj, hatha pozitiv! Sok sikert😊
2022. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Szétterítem kártyáimat.

Terhes vagy!

Üdv, Magdi jósnő

ui: távirányító a kanapé mögött!

2022. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

csinalj egy tesztet tobb mint valoszinu hogy nem fogsz csalodni ;)

es irj hogy milett

2022. okt. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem hogy ennyi késés után miért nem a teszt az első a gyk kérdés helyett? Ha valaki azt írja hogy az inofolic nem okoz ilyen mellékhatást, az nem hat a te szervezetedre másképp. Mert lehet hogy valakinél nem okoz, de nálad épp ellenkezőleg.

Az pedig hogy a csalódás miatt nem tesztelsz, nem leszel tőle sem terhesebb sem kevésbé terhesebb ha csinálsz egy tesztet. Ellenben közelebb kerülsz a válaszhoz, amit szeretnél megtudni.

2022. okt. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Én azt értem, hogy csalódtál. De józan paraszti ésszel, sem terhesebb, sem nem terhesebb nem leszel az itteni válaszoktól.
2022. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ha most nem tesztelsz, és pár nap múlva megjön, ugyanúgy csalódnál. Ennyi késésnél pedig már egyértelműen tudni fogod a választ. Nagyon szurkolok, pozitív legyen! :)
2022. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy a ló másik fele :) bocsánat, de tényleg... van aki már szex után tesztel van aki meg majd a szülésnél.


Tudom nehéz mindig csalódni van bennem tapasztalat majdnem 7 év, de azért na. Ilyenkor nem várt napján egy teszt mindig jól jön, neked meg már jócskán késik.


Jobb tudni, mint nem tudni. Negatív esetén készülni az új ciklusra új esélyre. De mikor, ha nem késéskor van a legnagyobb remény egy pozotív tesztre? :)


Drukkolok!

2022. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
A teszt már rég kimutatta volna.
2022. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!