Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 és 35 év között könnyen...

25 és 35 év között könnyen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Én szeretnék több gyermeket 2 év különbségekkel.

3-4 gyermeket.

Azonban engem nagyon idegesít, hogy az egyetem és a munka miatt hamarabb nem tudtam vállalni!

Azt olvasom mindenhol, hogy 18-25 között nagyon könnyű teherbeesni és kicsit szarul érzem magamat, hogy elpocsékoltam a termékeny éveimet.

Köszi, ha válaszoltok és segítetek nekem!

:)


Van köztetek olyan, aki 25 felett kezdte és több gyermeket is vállalt? Könnyen jöttek a gyermekek? Esetleg bánja-e, hogy nem hamarabb kezdett próbálkozni?


A páromat 19 éves korom óta ismerem, 23 voltam mikor házasodtunk, már akkor maximálisan érettek voltunk rá.



2022. okt. 27. 08:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A szakom levelezőn nem indult és olyan szak, ahol sokszor voltam laborban, így nem lett volna szerencsés babával lenni.

Elkezdtem dolgozni is. 1,5 év munkaviszonyom után tervezzük, hogy elkezdünk próbálkozni, majd tavasszal. Februàrba töltöm a 25-öt egyébként.

Én már most úgy vagyok vele, hogy a diplomás gyedet kicsit bánom, hogy elhalasztottam, de úgy éreztem szerettem volna kipróbálni magamat a hivatásomban.

Az, hogy ennyi gyermeket szeretnék attól nem biztos, hogy ennyi lesz. :) Sok ilyenre van példa.

Azonban attól, ha megkèrdezik mennyit szeretnék én boldogan mondom, hogy kiskorom óta nagy családra vágyom. :)

2022. okt. 28. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!