Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tünet / jel ? Bal...

Ez lehet tünet / jel ? Bal oldalt feszítő,szurkáló érzés a petefészeknèl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ez az első védekezés nélküli hónapunk.


Menstruáció előtt vagyok 5 nappal.

Vasárnapra nem várom.


Tegnap mensi szerű görcsök voltak

Gondoltam biztos azért mert hamarosan meg fog jönni.

Ma délelőttől időnként, de olykor igen erős nyílásokat érzek ott lent. Úgy 40 perce már folyamatos ez a szúró/nyílaló érzés. És azt kell ,hogy mondjam már/ már fájdalmas. Ezt kíséri nagyon enyhe alhasi apróbb görcsök.(Nem minden szurkálódás után )

Na ilyet nem szoktam érezni mensi előtt.


Valaki esetleg érzett hasonlót ?

Jelzett babát ?

Vagy ne gondoljam túl ?


Köszönöm a válaszokat.☺️



2022. nov. 29. 14:45
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom kedvedet szegni. Mi 3 hónapja próbálkozunk...és amióta próbálkozunk azóta ezt érzem én is minden menszi előtt :) Eddig vagy nem éreztem, vagy pedig nem figyeltem fel a testem minden rezdülésére. Peteérés utáni 4. - 5.ik naptól egészen mensziig. Tudom, hogy nehéz.. Nekem is az. De ne figyeld magad ennyire, és ne magyarázd bele, hogy baba lehet a dologban.. Mert ha nem, marha nagyot fogsz csalódni. Ezt tapasztalatból mondom. Múlt hónapban szentül megvoltam győződve róla,hogy sikerült. Minden tünet klappolt. Felfújódtam, szurkálás, feszülés, megszédültem jópárszor, feszült és fájt a mellem. Aztán napra pontosan peteerestol számitott 14.ik napon megjött. Szóval próbálj nem erre gondolni, elterelni a figyelmed, és ha még érzel is valamit nem mindjárt arra gondolni, hogy baba van. Inkább érjen kellemes meglepetés. Mint csalódás. Én ebben a hónapban már tesztet sem veszek, csak ha nem jön meg, mert csak a szívemet fájdítom

De azért nagyon szurkolok neked, hogy teljesüljön a vágyad és babóca legyen a dologban. 💕 (G)

2022. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim válasza:
2-es vagyok. Mi 7 hónapja próbálkozunk, eddig mensi előtt ilyet nem éreztem, csak ovu környékén valami hasonlót. De persze igazad lehet, hogy minden kis apró rezdülésbe már a babát szeretném belelátni. Majd meglátjuk, szorítok mindenkinek, hogy sikeres hónap legyen! :) <3
2022. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
64%

6-os vagyok. Ma reggel csináltam tesztet és pozitív lett. :) Ma kellett volna megjönnie, még a hétvégén csinálok reggeli vizeletből a biztonság kedvéért.


Szurkolok Nektek is!! :)

2022. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

De jó! Gratulálok!❤️


Én vasárnapra nem várom. Plusz mínusz 1 nap.

Én nem bírtam ki, ma reggel csináltam egy 10es tesztet és határozottan negatív lett.

2022. dec. 2. 09:22
 15/48 anonim ***** válasza:
60%
Én is csináltam hétfőn, az negatív lett. Most pedig már pozitív. Ne stresszelj rá és jó lesz! :)
2022. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, mi újság? 🙂
2022. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Eddig nem jött meg. De olykor görcsöl a hasam mint mikor meg szokott jönni. Ha holnapig semmi , újra csinálok reggel egy tesztet.
2022. dec. 4. 15:35
 18/48 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet, kérdező?
2022. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Igen, ma reggel egy clearblue tesztet ami total negatív lett.

A mensim nem jött mèg meg.

Valószínű később volt ovu, ezért "késik" , ha baba lenne, azt gondolom már mutatná a teszt.


A hasam már erősen görcsölget. Szóval ma ,holnap megjön biztosan.

2022. dec. 5. 14:49
 20/48 A kérdező kommentje:
És megjött 😅 Szóval ennyit az erős intenzív hasszurkáról. Amit nem tudtam hova tenni. Semmi különöset nem jelentett nálam.
2022. dec. 5. 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!