Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tünet / jel ? Bal...

Ez lehet tünet / jel ? Bal oldalt feszítő,szurkáló érzés a petefészeknèl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ez az első védekezés nélküli hónapunk.


Menstruáció előtt vagyok 5 nappal.

Vasárnapra nem várom.


Tegnap mensi szerű görcsök voltak

Gondoltam biztos azért mert hamarosan meg fog jönni.

Ma délelőttől időnként, de olykor igen erős nyílásokat érzek ott lent. Úgy 40 perce már folyamatos ez a szúró/nyílaló érzés. És azt kell ,hogy mondjam már/ már fájdalmas. Ezt kíséri nagyon enyhe alhasi apróbb görcsök.(Nem minden szurkálódás után )

Na ilyet nem szoktam érezni mensi előtt.


Valaki esetleg érzett hasonlót ?

Jelzett babát ?

Vagy ne gondoljam túl ?


Köszönöm a válaszokat.☺️



2022. nov. 29. 14:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek, vigyázzatok magatokra és néha írjatok majd! 🙂🙏🏼
2022. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Minden rendben veletek? Nekem is pozitív lett a tesztem, 2-3 hetet ír. :)
2023. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Szia 32es ☺️ Gratulálok neked!


Eddig minden rendben velünk.

Gyakorlatilag semmit nem érzek 😀

Ez vajon jót jelent ,vagy nem?

Elvileg most 4hetes 5napos vagyok.

Orvoshoz akihez mentem volna csak 1 hónap múlva tud fogadni.

Szóval most új orvost keresek.

Nem tudom mikor menjek. Talán 2 hét múlva..

2023. jan. 7. 11:57
 34/48 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz 2-3 hét múlva, de még a 4 hét múlva sincs későn, ha addig is panaszmentes vagy.
2023. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Sziasztok. G vagyok.. Én most voltam orvosnál 3.ikán újból.. Már volt szívpulzálás. Aznap voltam pontosan 6 hetes.. Igy mar megtudta mondani, hogy biztosan nem méhen kívüli. Szerintem menj el inkább a 6.ik héten, hogy kiderüljön minden rendben van e. Nekem írt fel progreszteront biztos ami biztos. Pedig nem véreztem. De azt mondta a dokim, hogy segít a vetélés esélyét minimálisra csökkenteni. Nekem a 9.ik héten kell visszamennem. Semmilyen tüneted nincs? Nekem a melleim érzékenyek.. Van hogy borzasztoan ég a mellbimbóm.. De csak a bal. 🤣 Rettenet sok savam van, többnyire nincs étvágyam, semmihez nincs gusztusom, és legszivesebben egésznap aludnék. Hála égnek a hányinger és szédülés eddig elkerült. Kíváncsi vagyok a további tünetekre. Ja és az arcbőröm borzasztóan csúnya lett. Boldog Babavárást 🥰
2023. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

(32-es vagyok)

Nekem múlt hónapban sajnos kémiai terhességem lett nagyon halvány csíkkal. Utána megjött késéssel. Most viszont erősebbek a csíkok, konkrétan erősebb a T csík mint a C és 2-3 hetet jelzett. Én is meglepődtem ezen, hogy újra pozitív lett. Én jövő héten megyek dokihoz. 🤞🏼

2023. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
35. A progeszteron egy hormon, ami nem akadályozza meg a vetélést (hacsak nem kifejezett peog. hiányod van) viszont növeli a későbbi petefészekrák esélyét. Én nem szedném ilyen vígan nem cukorka, pláne ha a dokid volt olyan felelőtlen hogy labort sem kért előtte.
2023. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
37. 4 fiolányi vért vettek le előző alkalommal,az 5.ik héten a dokim mindent nézett. 12.ik hétig mondta a progresteront. Szerintem ha 36 éve nőgyógyász olyan hülye csak nem lehet, ha a progreszteront írta fel, és a gyógyszerész is ugyanazt mondta, mint amit előzőleg leírtam. 🙃 3-as ikrek egyébként. 😄 Veszekedni nem fogok, ő az orvosom neki hiszek (G)
2023. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
45%

38. 4 fiolányi vérből nem feltétlen néznek progeszteront is. Nem a mennyiség a lényeg egyébként, hanem a kért vizsgálatok specifikussága. A vércsoporthoz vesznek pl. 1 külön fiolával és nem azért mert olyan rengeteg mindent vizsgálnának rajta…

Ráadásul 7 héttel korábbi esetleges eredményre hivatkozva? Na igen, pont az őskövületek a leghanyagabbak ilyen szempontból. Plusz ők már nagyon haladni a korral vagy képezni magukat sem hajlandóak. Ezt szoktuk meg, jól van az úgy.

2023. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%
39. Nehéz lehet veled az élet, ha te mindent jobban tudsz mint egy orvos, vagy egy gyógyszerész, sőt mindenki más. Megterhelő lehet ennyire okosnak lenni 🙃 De remélem tudod, hogy kéretlenül osztod azt a rengeteg eszedet. Majd ha nőgyógyászt tervezek váltani majd szólok. 🙃🤭😉 (G)
2023. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!