Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic prémium s folandor...

Inofolic prémium s folandor vélemények?

Figyelt kérdés

Orvosi javaslatra megvettük párommal(1 eve nem jön baba,ha ez nem valik be 3 hónap utan doki tovább küldene meddőségire) viszont doki egyet mondott naponta mindkettőnknek a papírra a folandornal 2X1 van

Segítenek ti esetleg h szedtétek?s vélemények mennyi idő után használt nálatok ☺️



2022. dec. 10. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Inofolic ha szabályos a ciklusod akkor megboríthatja.Persze nem mindenkinek.

Folandroltól jobb a Profertil kapszula.Nem segített a Folandrol.Profertilt még nem tudjuk.

2022. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
az orvos utasításait kövesd mindenképpen
2022. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Én is azt követtem:) Nos semmit sem ért de mindegy.Pénzt kap abból ha a gyógyszergyártóval kontaktban van a vitaminok után is,ez olyan mint mikor a pszichiáter felírja a sok vackot.

Hidd el így van.Meddőségibe jártam és innen tudom ezt.

2022. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
3. persze az orvos poénból mond ezt azt. nem is tudom minek jársz egyáltalán akár a meddőségibe? ott is csak pénzéhes hülye orvos van. keress inkább egy sámánt vagy füvesembert. az biztos okosabb. 🤦🏼‍♀️
2022. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Te szerintem ne okoskodj ha nem mentél éveken át ilyen szar helyekre bénázni.Érdekes külföldön sikerült:DDD

Nem vagyok okos csak nem szeretem mikor hülyének nézik az embert.Q10 bármitől többet ér.Inofolic csak b9 vitamin meg inozitol amit külön is meg lehet vennei aranyoska és nem ezt a drága túlreklámozott és túlárazott dolgot ami cseppet sem jobb mint a többi hasonló termék vagy a GAL termékek kiválóak pl.Nekem nem kell okos tojást játszani aki évekig küzdött:) Na szia

2022. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
aranyoska, okos tojás. nincs több kérdésem. na szia szia 👋
2022. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van értelme a vitaminoknak. Én szedtem Femibion 0-t, Q10-et, E vitaminból 800 mgot (+vörösbor még a nyálkahártyára), magnéziumot, inofolicot, 4000 e d vitamint. 5 hónap alatt spontán terhes lettem, ahogy elkezdtem tolni a vitaminokat orvosi javaslatra. Úgyhogy igenis van értelme ezeknek. Az, hogy te nem lettél terhes, nem jelenti azt, hogy szrt se ér, csak neked vagy a párodnak nagyobb a probléma, amitna vitaminok nem oldanak meg. Nyugodtan szedj vitaminokat, az amúgy se árt sose.
2022. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

E 800, D 4000 ne, inofolic, folandrol, Femibion 0, és barátcserje kombó. 1 petevezetékkel méhenkívüli után 3 hónapot nem szabadott próbálkozni. Utána elkezdtem szedni, férjem is és 3. hónapra jött a baba.

A mensim rendszeres volt, semmi sem borította fel ezután sem. A barátcserje volt mégis ami 1 havi után már hatott szerintem. Oda is ajándékoztam ami maradt és akinek adtam terhes lett 41 évesen 2.hónapra. Lehet véletlen is, de nekünk ez volt jó.

2022. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!