Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utani fura menstruació?

Esemény utani fura menstruació?

Figyelt kérdés
20-án voltunk együtt párommal. Elszakadt az óvszer. Esemény utáni tablettát vettem be. Megjött a menstruációm pont a rendes napján vasárnap. 28 naposak a ciklusaim.Vasárnap rendesen a megszokott volt,ma már sokkal kevesebb vérzés van. Minden teszt negatív.Keszítettem több félét még a menstruáció megjövetele előtt is,tegnap is és még ma reggel is. Valóban így bezavarná az esemény utáni a vérzést?
2023. febr. 6. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel az egy erős hormonlöket.
2023. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok,h nem áll fenn terhesség? Gondolom a teszt már ezt kimutatná,ha igen. Legérzekenyebb 10-es Predictorral,Clear Blue-val teszteltem.
2023. febr. 6. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz.
2023. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :) nem lettél terhes, csak az esemény utáni zavart be ennyire. Borít mindent sajnos, akár hónapokig is 🥺
2023. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Negem úgy megborított, hohy sosem tért vissza a korábbi állapot.
2023. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem*

Hogy **



( amúgy 17 éve vettem be🤣)

2023. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!