Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Járt más is így?

Ez normális? Járt más is így?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek is megváltozott a ciklusotok, megváltoztak a pms tüneteitek, a menstruációs fájások, kellemetlenségek, az ovulációtok és annak tünetei az első próbálkozós hónap után?

Ha igen, akkor mitől lehet?

Ha nem, akkor ez normális?



2023. febr. 11. 20:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es majd kérlek írd meg mi lett , drukkolok 🫶

10-es köszönöm a kedvességed 🤗 mindenképp tesztelek még... Nem élem bele magam, bármi lehet. Következő ciklusban, ha marad az állapot ígyis úgyis visszamegyek a nőgyógyászhoz.

2023. febr. 14. 09:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Köszönöm, Én is szurkolok Neked! Én hétfőre nem várom, de félek a görcsök inkább vérzést jeleznek előre ismét 🥺

Rememénykedjünk🙏

Szép napot! 🙂

(9-es voltam)

2023. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező? (9,12es vagyok) :)
2023. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Naptár szerint 6 napja késik, ovulációm valószínű később volt, ha volt...vagy február 25-26 vagy március 5. Tegnap délutáni x-epil negatív 🥺 Ha nem jön meg 19-dikéig, vagy nem lesz pozitív tesztem irány az orvos.

Veled mi a helyzet? 🤗

2023. márc. 8. 10:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Én jövőhéten megyek endokrinológushoz, párom sperma vizsgálatra.

10,dpon most volt barnázásom (soha soha nem szokott lenni) elnis kezdtem reménykedni h hátha beágyazódási vérzés (olvastam hogy van ilyen) de a tesztjeim negatívak, görcsölgetek is kicsit :( Vasárnapra nem várom,pedig valószínű most is érkezni fog...


Nálad hogy alakultak a dolgok? 🙂

2023. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megjött 11-én, úgyhogy valószínűleg 25-dikén volt az ovu ☺️
2023. márc. 16. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!