Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a 28-29 éves kor...

Szerintetek a 28-29 éves kor ideális gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt,hogy minden ideális az életünkben. Jelenleg még nem költöztünk külön, de már nem sok van hátra,hogy saját lakásba költözzünk. Nem volt szülői segítségünk így baromi hosszú idő volt elérni ezt. Van autónk, van munkám. A párom vállakozó, de mindig van bevétele azonban férletett pénzünk sajnos nincs. PCOS-em van, és félek,hogy esetleg hosszú időbe telne teherbe esni. Amennyiben június körül terveznénk a babaprojektet onnan akár évekbe is bele telhet. Októberben leszek 28 éves. Szeretnék belevágni de azért félek,hogy még nem vagyunk teljesen felhőtlenül anyagiak terén.

2023. febr. 17. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha tényleg nagyon akartok babát akkor ne várjatok mert ha nem fog összejönni akkor bánni fogod hogy miért nem hamarabb probálkoztattok

. Tévhit hogy baba mellett nem lesz időtök egymásra aki akar csinál időt .

2023. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Anyukaddal eltek, de nem volt szuloi segitseg, mert bele kellett szallni a futesbe ... Hanyok.
2023. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem az anyagiak miatt félsz, hanem mert simán nem akarsz még igazán gyereket.
2023. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
12, én meg tőled...
2023. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy PCOS-sel csak évek múlva lesz gyerek, azzal azért számolj.

Nekem PCOS, pajzsmirigy alulműködés, magas prolaktinszint lett megállapítva, még évekkel azelőtt, hogy egyáltalán gondolat lett volna a baba.

Viszont, amikor belevágtunk, a legelső alkalommal összejött, pedig úgy terveztük, hogy évekbe fog telni, pedig folyamatosan kezelve volt mindhárom probléma.

2023. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Számomra akkor lett ideális, amikor már bekoltoztunk a saját házba. Az első hónapban rá is álltunk a dolgokra. Még akkor megfogant a kisfiunk. Én is azt hittem, hogy majd nehezen fog osszejonni, de nem. Szerintem alap, hogy legyen mindkettőtöknek biztos allasa, es egy közös fészek, ahol senki sem fog beleszolni semmibe, nyugodtan tudtok lenni és a kisbabanak mindent meg tudtok adni...
2023. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg nektek kell tudni, ezt más nem fogja megmondani, hogy most vagytok időben.

Elkésve nem vagy, de azért korán sem. Én 28 vagyok, számomra késői lenne, ha most lennék csak terhes, ezt a részt már lezártam. Ezt azért írom, mert látod, nagyon eltérő, kinek mi a jó időpont. Azt javaslom, ti is kizárólag ketten döntsetek, mert ha nem vagy biztos benne, hogy akarsz várni, vagy épp belevágnál, akkor bánni fogod utólag, hogy nem hallgattál magadra.

2023. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14%
Biologiailag 24 25 eves korban meg kene szulni, igy talan fogsz unokazni is tudni. Ha minden adott ne varjatok,kesobb sem lesz jobb semmivel.
2023. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!