Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt és...

Halvány pozitív teszt és hasgörcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 dpon vagyok, ma lett egy halvány pozitív tesztem. Viszont a hasam görcsöl, mint amikor megjönni készül. Volt valaki így? Mensi lett végül vagy baba?

2023. márc. 21. 08:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet baba miatt is mensi szerű érzés, nekem minden egyes frontnál is van mai napig😅


22 hkm

2023. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Reggeli az also mostani a felső. Szerintem ideje megnyugodnom


[link]

2023. márc. 21. 17:13
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ez elég egyértelmű! ☺️
2023. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez már biztató! 🙏
2023. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem sok esélyt látod rá hogy marad.

A ma reggeli halványabb mint a tegnap délutáni

2023. márc. 22. 05:56
 16/24 anonim ***** válasza:
Szia. Ne csináld ezt magaddal. Tudom, hogy milyen rossz. Két kémiain túl vagyok. Most is várakozó állás van, de megfogadtam, ha pozitív lesz a teszt, akkor amíg el nem jutok dokihoz a teszt utáni héten csak digitális clearblueval nézem hogy mi a helyzet. Az utolsónál is onnan tudtam hogy megint nem lesz baba, hogy a fogantatás után 4 héttel még mindig 1-2 hetet írt. Próbálj meg nem aggódni. Kitartást és nagyon szurkolok, hogy minden oké legyen.
2023. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Pecsetelek is, az az ami még aggasztóbb

A teszt még egy dolog bár az sem biztató :(

2023. márc. 22. 06:54
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
A pecsételés lehet a beágyazódástól is. Mivel mostanában kell megjönnie, mostanra fejeződik be általában a beágyazódás is. Amíg nem rendes, erős vérzésed van, addig reménykedhetsz. (16-os voltam)
2023. márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem a kémiainál így nézett ki nem várt napján a predictor.

[link]

2023. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A második kémiainál ennyire felerősödött.

[link]


Ezért is mondják itt sokan, akik túl vannak már mindenen is, hogy nem érdemes nem várt előtt tesztelgetni. Én sem bírtam soha megállni, mert régóta rajta vagyunk az ügyön. Mindenesetre bármi is történjen, ne add fel a reményt kitartást. Nagyon szorítok. Írd majd meg hogy alakulnak a dolgok.

2023. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!