Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt és...

Halvány pozitív teszt és hasgörcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 dpon vagyok, ma lett egy halvány pozitív tesztem. Viszont a hasam görcsöl, mint amikor megjönni készül. Volt valaki így? Mensi lett végül vagy baba?

2023. márc. 21. 08:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Az komoly utolsó :( most ez akkora pofára esés lesz, ha megjön, sztem tuti nem foglalkozok tesztekkel többet


Úgyis májusban indul az első beültetés

2023. márc. 22. 07:16
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira közhelyes demagóg duma, de tényleg próbálj megnyugodni kicsit. Nekem holnap kell megjönnie. Pár nappal ezelőtt csináltam teszteket, jó sokat mert egy gyökér vagyok, abból a fele olyan mintha lenne ott valami, a többin meg semmi. Ezért úgy döntöttem, hogy nem tesztelek. Nem idegesítem magam, főleg nem beszélem be magamnak hogy na most aztán 5 öt szülök egyszerre. Gondolhatod milyen nehéz, mikor amúgy is minden menstruáció előtt olyan tüneteim vannak, mint aki akár terhes is lehetne. Széjjel megy a derekam, mellem, szúrkálgat itt ott. Úgyhogy most várok, aztán vagy megjön vagy nem. (16-tól válaszoló voltam)
2023. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nekem mivel így kezdődött a tavalyi is, hogy barnaztam meg halvanyodott a teszt így sok reményt nem fűzök hozzá, hogy itt most lesz bármi
2023. márc. 22. 07:30
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor te is átmentél már ezen. De megint csak azt tudom mondani, hogy nem vagyunk egyformák. Nálam nem volt jó jel a barnázás, fura is volt, de barátnőm nyugtatott, hogy nála a fiával ugyanez volt és még sem lett baj belőle. Másodszor meg másfél hét késés után ami jött, az már nem barna volt.
2023. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!