Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

12 dpo-n vagyok 95%.

Tudna Valaki segiteni azzal, hogy megnézné a tesztem? Én annyira nem vagyok jártas h negativba teszem a képet, hátha Ti jobban értetek hozzá. Megprobalom csatolni a képeket.


[link]


[link]


Előre is köszönöm! 😊


2023. márc. 22. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%

Mar megint egy kaka teszt ami a víztől is halvany csíkosodik!

Csinálj holnap egy normális tesztet(predi,facelle)negatívba tevéstől nem leszel terhesebb!

2023. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy attól mert vmit negativba rakok nem leszek terhes.. Nem is erről szólt a kérdés. Ilyen volt itthon, nem a legjobb teszt akkor ezek szerint! De köszi a választ!
2023. márc. 22. 12:53
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem negatív. Én is a predit javaslom, az mutatja hamar :)
2023. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt tényleg mindig ilyen.
2023. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es: rendben, köszönöm szépen a gyors válaszotokat. Veszek akkor ma vagy holnap egy olyat! Hallottam már róla, hogy nem a legjobb teszt ez a pregnasens tesztcsík de csak ez volt itthon. Kint a napfényben amúgy jobban látszik mint ezeken a képeken meg rozsaszinesebb.. De én is negativként tekintek rá! 😊 Ment zöld kéz Mindenkinek! 😊
2023. márc. 22. 13:05
 6/69 anonim ***** válasza:
100%
Én látom a csíkot, azt nem tudom, hogy tényleg lesz - e rajta akkor is ilyen, ha vízbe mártod. Ha esetleg van még otthon ilyen, én megpróbálnék egyet tényleg vízbe mártani. Aztán 2 nap múlva meg lehet próbálni egy másik fajtát.
2023. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj reggel egy predit, nekem az már 11 dpon egyértelműen mutatta :)
2023. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam, azt még hozzá akartam tenni, hogy szorítok nagyon, és majd írd meg azért mi lett :)
2023. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
Én látom látom a csikot,vegyél Prediktort ha baba van akkor az már biztosan kimutatja.
2023. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

6-os: 2 db-os ez a pregnasens tesztcsík, igy volt még 1 és belemártottam a vízbe, csatolom a képet. A felső tesztcsík a vizes és az alsó tesztcsík pedig a vizeletes! (Nem első vizeletből) köszönöm a tanácsodat, fogok még tesztelni más fajta teszttel! 😊


7-es: Gratulalok a Babóhoz, és köszönöm Neked is, veszek predit mindenképp és megiromy hogy milyen lett! 😊


9-es: Neked is köszönöm szépen, hogy irtál, mindenképp veszek, annak jobban hiszek! 😊


Ment a zöld kéz Mindenkinek Csajok! 😊

2023. márc. 22. 14:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!