Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

12 dpo-n vagyok 95%.

Tudna Valaki segiteni azzal, hogy megnézné a tesztem? Én annyira nem vagyok jártas h negativba teszem a képet, hátha Ti jobban értetek hozzá. Megprobalom csatolni a képeket.


[link]


[link]


Előre is köszönöm! 😊


2023. márc. 22. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, most azt mondta hogy kevés vékonyka. Elöző hónapban is ovu elott voltam 2 nappal es akkor azt mondta, hogy jó a méhnyálkahártyám de akkor volt egy 21mm-es tüszőm, most meg applikáció szerint 2 nappal az ovu előtt 2 db kicsi tüszőm van. Lehet később lesz egy ovum amikor már nagyobb lesz és megreped, de erre sok esélyt nem látok sajnos. Van még itthon LH tesztem de igy nem tudom hogy mikor teszteljek, vagy teszteljek-e egyáltalán. Nyilván a párommal megpróbálunk minél többet együtt lenni a mensiig hátha történik egy csoda.
2023. ápr. 5. 18:46
 52/69 anonim ***** válasza:
Az ovu után vastagodik még, 2 heted van rá egyáltalán nem vékony, mensi előtt nekem 8-10mm és az elég hogy megtapadjon nem 1 doki mondta.
2023. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
Hát leginkább nem a méhnyálkahártyán vagyok elkenődve hanem, hogy nem biztos, hogy ez a 2 kicsi tüsző mensi előtt be-e érik. De többször fogunk próbálkozni mensiig aztan ha most nem, bizom benne, hogy következő hónapban megint jó lesz. Május 3.-án megyek megint UH-ra. Köszönöm a biztatást azért! 😊
2023. ápr. 5. 19:53
 54/69 anonim ***** válasza:

Pont a névnapom, és sajnos az első vetélésem.

De utána fogant a fiam aki már 4 éves

2023. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

Kedves Tímea! Sajnálom a vetélésedet, de hiszem, hogy ami történt az nem véletlen. És gratulálok a 4 éves Kisfiadhoz! 😊

Nekem tavaly májusban volt egy kémiaim. 6tesztem is pozi lett erősödve aztán pár nap késéssel de erős vérzéssel meg is jött😪 Azóta járok igazából pszichológushoz.. Elötte is kis érzékeny voltam de mindig magamba tartottam de ami történt az nagyon megviselt, mert már régóta várunk a babóra. De hiszem hogy vmi oknál kifolyólsg igy kellett történnie csak nehéz..

2023. ápr. 5. 22:18
 56/69 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt, nekem jópár kémiaim volt.

A fiam után lett volna egy beteg lányunk, az ő elvetetése után már a missedek nem érintenek meg.

Sajnos a korunk miatt már nem lesz több gyerekünk, de örülök annak ami van, csak a hiány érzet rossz.

Neked kitartást, ha egyszer sikerült sikerülni fog megint.

2023. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem lesz több Babó Nálatok ☹️

És köszönöm szépen a jókivánságokat! 😊

Ma vetten femibion 0-át, el is kezdem este már szedni.

2023. ápr. 6. 16:56
 58/69 anonim ***** válasza:

Kérdező végül ovu teszteltél?

Én vagyok aki szedte a clostit

Nekem se volt domináns tuszo de végül mai pozitív az lh tesztem pedig 4 napja semmit nem látott vagyis is kicsikét [link]

2023. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, úgy el raktam még jó múltkorában, hogy nem találom😅🙈 De amúgy ma is 3-4 percen keresztül bele-bele szurkált a hajamalja, most inkább a derekam fáj. Hát mensiig próbálunk minél többet együtt lenni, aztán majd a kövi hónap jobb lesz😊 Lehet aztán nekem is nagyobbottak a tüszők de szerintem majd a kövi hónap jobb lesz! 😊 Drukkolok Neked! 😊
2023. ápr. 10. 19:34
 60/69 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Neked! És Mindenkinek aki erre fele jár! 😊🐇🐰🥚
2023. ápr. 10. 19:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!