Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

12 dpo-n vagyok 95%.

Tudna Valaki segiteni azzal, hogy megnézné a tesztem? Én annyira nem vagyok jártas h negativba teszem a képet, hátha Ti jobban értetek hozzá. Megprobalom csatolni a képeket.


[link]


[link]


Előre is köszönöm! 😊


2023. márc. 22. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Miujság van Veletek azóta?

Nekem az applikáció szerint ma kellene megjönnie, de semmit nem érzek pedig elötte szokott fájni a hasam, de most nem.

Tesztelni bem teszteltem mert nem gondolnám, hogy ebr a hónapban összejött volna. Ti Nektek sikerült? 😊

2023. ápr. 21. 14:10
 62/69 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Csináltam most az elöbb egy LH ovu tesztetbés ilyen lett. Hátha vki többet ért hozzá, mint én😁

Ma kellene megjönnie de még semmi.

2023. ápr. 21. 18:30
 63/69 anonim ***** válasza:
hcgt csinálj
2023. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
Teszteltel hcg-vel azota?
2023. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

Szia! Ma reggel csináltam egy predit. Ahogy végeztem, zsebre raktam és kimentem a kocsihoz vmiért és ránéztem volt rajta 2. csík, de halovány és nem tudom eldönteni, higy most rózsaszines vagy csak a reagens helye. Hol ennek látom hol annak. Próbáltam képet csinálni nem túl nagy sikerrel. Jövőhéten veszek még 1 tesztet de szerintem nem predit.


[link]


Nem tudom ebből mennyi látszik, talán ez sikerült a legjobban. Nyilván élőben fényben jobban lehet látni. De én azt mondomy hogy ez a reagens helye, hiába kijött időn belül.

2023. ápr. 23. 13:16
 66/69 A kérdező kommentje:

Most csinaltam egy LH tesztet kiváncsiságból, peteérést mutatott e 2 napja vagy sem. 2 napja csinaltam egyet az pozitiv lett és 2 nap elteltével is még mindig pozitiv mivel ugyan olyan erossegu a 2 csik(mert ha halvanyabb lenne akkor az nem pozi még az LH tesztnél)


[link]

2023. ápr. 23. 14:05
 67/69 anonim ***** válasza:
Pedig predit vegyél mert ha ez + 2 nap múlva jól fog látszódni, ha nem akkor nem +
2023. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor megint predit venni, remélem kapok, utsót vettem meg tegnap. Pár nap mulva meg csinálom aztan irok, hogy milyen lett! 😊
2023. ápr. 23. 16:00
 69/69 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma reggel egy HCG tesztet, negativ lett(de nem kaptam predit, de ez is 10-es érzékenységű) tegnap csinaltam egy LH tesztet ami negativ lett(mert halvány volt csak a csik) es csak ma tudnánk este együtt lenni a párommal. Ha tényleg peteérést jelzett most az LH teszt akkor ez még nem késő? De a mensi még sehol! Egy picit érzekenyek a mellbimbóim, más különösen nincs.
2023. ápr. 25. 09:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!