Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

12 dbo. Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

12 dpo-n vagyok 95%.

Tudna Valaki segiteni azzal, hogy megnézné a tesztem? Én annyira nem vagyok jártas h negativba teszem a képet, hátha Ti jobban értetek hozzá. Megprobalom csatolni a képeket.


[link]


[link]


Előre is köszönöm! 😊


2023. márc. 22. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Akkor 13.napon?
2023. ápr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a 13-14. napokon, ha a múlt havit nézem akkor 28-29 napos volt a ciklusom, igy nekem stimmelt a 14-15. nap volt kb. De mindenkinel más😊
2023. ápr. 2. 09:10
 43/69 anonim ***** válasza:
Ja értem
2023. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

Van valami azóta?

Képzeld nekem reggel első poénból pozitív lett az lh utána következő pisibol mar negativ ezt nem értem

2023. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

Hát 2 napja tompán fajdogál a petefészkeknél, erzem h ott vannak😅 nem egyfokytába de időnként igen.

Hat nem tudom, hogy akkor ez mit is jelent h reggel pozitiv aztan kovi pisinel meg negativ. Én nem teszteltem LH-val, de lehet a napokban igen. Ma megyek 2-re a dokihoz UH-ra es remélem, hogy szép tüszőt vagy tüszőket fog látni😊

Neked van vmi észrevételed?

2023. ápr. 5. 10:55
 46/69 anonim ***** válasza:
Én is így érzem majd írj mit mondott
2023. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Hát semmi jót.. Applikáció szerint 2 nap mulva ovuláció de nem látott nagy tüszőt, csak 2 picikét, igy mondta hogy valószinű ez a hónap sem fog sikerülni, kaptam még 2 hónapra clostyt, és 1 4 hét múlva ujra ellenőrzés UH-val. 😪
2023. ápr. 5. 14:25
 48/69 anonim ***** válasza:

Attól még lehet próbálkozni szerintem mert a clostitól később is lehet ovulacio

Nekem most már negativ lett a lh úgy hogy reggel volt pozitív azaz ovum és csak ma tudunk együtt lenni tegnap ki maradt ja tegnapelőtt is együtt voltunk

2023. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
Tegnap mi is együtt voltunk, de most kicsit elkenődtem.. Mondta, hogy lehet hogy később még beér az a 2 kis tüsző es később lesz egy ovuláció elofordulhat de ő inkább azt mondja hogy ez a honap sikertelen. Hát majd meglátjuk milyen lesz.. 7mm volt a nyálkahártya es az vékony azt mondta. Nem hiszem h az E vitamin befolyasolta volna azty hogy most nincsenek tüszők. Holnap kivaltom a clostyt meg valtok femibion 0-át.
2023. ápr. 5. 15:01
 50/69 anonim ***** válasza:
100%

7 mm nem kevés ovu előtt, nekem 8mm re mondta a doki hogy annyi pont elég, és ez 1 nappal mensi előtt volt.



Valamelyik válaszoló.

2023. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!