Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt ovuláció...

Szoptatás alatt ovuláció lehetséges ?

Figyelt kérdés
Most lesz 6 hónapos a kislányom , csak altatás miatt szopizik még ( nem sok tejem van az első perctől kezdve kap plusz tápszert) , együtt voltunk egy hete a férjemmel hajnalban és aznap este ugyanolyan tojásfehérje folyásom volt mint mielőtt a kislányom összejött volna . Szerintetek simán lehet hogy ovulációm volt ? Hiába keveset szopizik még egyik hónapban sem mensiztem eddig. Igazából akarnánk kistesót de én várnék még vele picit természetesen ha most még is terhes leszek akkor is örülni fogunk neki csak nagyon furcsának találom hogy eddig egyik hónapban sem volt ez pont emiatt nem is védekeztünk (mondjuk sajnos nem is tudtunk sokat együtt lenni ) erre együtt vagyunk és rá fél napra ilyen folyásom lesz . Szóval simán lehet hogy ez tényleg ovu és nem más miatt van ? Járt már így valaki ?

2023. márc. 30. 01:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A folyád maga az lehet az együttlét miatt, viszont nekem 1,5 év van a gyerekek közt.. a nagy szoptatását terhesen sem hagytam abba és szülés után 2 gyereket szoptattam.
2023. márc. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1. Vagyok és a terhesség előtt még 2-3 nap vérzésem volt csak de az is össze-vissza..
2023. márc. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor simán lehet hogy nem ovuláció szupi kicsit megnyugodtam akarunk tesót de picit várnánk még vele .
2023. márc. 30. 06:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Én még csak szoptattam, de 4. hóban megjött, így előtte 2 héttel volt ovum.

Egy genetikus nőgyogyi mondta a feleségének a szoptatás alatt nem eshet teherbe hármas ikreik voltak, és kb 1 év múlva jött a tesó.

2023. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ovulációd. Bármikor.
2023. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony könnyen megeshet, hogy ovuláció. Főként úgy, hogy csak ennyit szoptatsz.

Eskü nem értem, hogy az internet korában hogyan lehet annyira kőkorszakinak lenni, hogy valaki azt higgye, szoptatás mellett nem eshet teherbe...

2023. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ovulációd, nyilván.
2023. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptattam a lányom kizárólagosan, amikor megjött fél éves korában. Tehát valószínűleg ovu is volt előtte. Ha meg nem is szoptatsz olyan intenzitással, még nagyobb az esély.
2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet szoptatás alatt is ovuláció.Már régen nem tekinthető a szoptatás védekezésnek.Nekem a 3 gyerek között 20-20 hónap korkülönbség van,és folyamatosan szoptattam tandem is.
2023. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy simán lehet szoptatás alatt is ovuláció csak az volt nekem a fura hogy pont most amikor együtt is vagyunk rá egy napra jelentkezik
2023. márc. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!