Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első uh-n bent volt veletek...

Az első uh-n bent volt veletek a párotok?

Figyelt kérdés
Mi szeretnénk nagyon ha bent lenne ő is. Első babánk. Ne kövezzetek meg kérlek. Lehet buta kérdés, de inkább csak tapasztalatlanság. Bent lehet velem? Nektek bent volt a párotok?
2023. ápr. 5. 08:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első volt a terhesség megállapítás, oda nem jöhetett be de a 12. heti uh-ra már igen. Neki is jó volt hogy ott volt meg nekem is :)
2023. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Első 2 gyereknél nem.


3. Alkalommal hál Istennek igen, mert szerintem azt hitte volna szivat, hogy ikrek..😁😁😁


( mindegyik hüvelyi uh volt, engem ez a része nem zavart.. látott ő már mindent ott🤭)

2023. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Terhesség megállapításra gondoltam. úgy tudom azt hüvelyen belül csinálják ugye?
2023. ápr. 5. 08:45
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Mindig megpróbálják hasin..

Aztán ha kicsi, akkor menenk hüvelyre.


Általában hüvelyi, igen.


2#

2023. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyiknél sem. A terhesség megállapítás amúgy sem nagy élmény (mármint vizuálisan), sem az uh (egy paca az egész), sem ahogy nyúlkálnak, tőlem kenetet vettek, stb.


Viszont a 12. heti igen, az nagy élmény volt, és ott ugye már gyerekformája van a kicsinek:-)

2023. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken sem volt bent, nálunk nem jöhet be apuka. Csak magánban volt 4d mozin. Második gyereknél ott sem, mert covid volt.
2023. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Magánba jártam, bejöhetett mindig. Hüvelyi ultrahang volt, a férjemet odaállították a fejem mellé.
2023. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
magán dokihoz megyek én is. Akihez mindig is jártam. Mindig nagyon kedves, segítőkész volt velem. Ezért is gondoltam hogy beengedi majd az apukát a megállapításra is.
2023. ápr. 5. 09:00
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét gyereknél bejöhetett a terhességmegállapításra (magánban). Mondjuk nálam meg sem próbálkoztak a hasi UH-val, azt először mindig csak a 12. hetin csinálták, előtte csak a pálcát húzta elő az orvos.
2023. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Férjem egy uh-n lehetett bent terhesség alatt, a 29. héten, 5D babamozin.

Pedig a teljes terhességem alatt magánorvoshoz jártam.

9. hétig reprodukciós intézetben gondoztak, oda sem mehetett be. Ez tavaly volt, februárban szültem.

2023. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!