Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első uh-n bent volt veletek...

Az első uh-n bent volt veletek a párotok?

Figyelt kérdés
Mi szeretnénk nagyon ha bent lenne ő is. Első babánk. Ne kövezzetek meg kérlek. Lehet buta kérdés, de inkább csak tapasztalatlanság. Bent lehet velem? Nektek bent volt a párotok?
2023. ápr. 5. 08:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint a 7-es. Miért ne lenne amúgy élmény először hallani a baba szívhangjàt?
2023. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%

3 terhességem volt, 1 vetelésem.

1x nem jött be velem a férjem.

Nem azért, mert leszarta, vagy nem érdekelte a gyereke. Hanem mert nem tartottuk fontosnak egyikünk sem, hogy egy szamomra is kivehetetlen képet nézegessen. Egyikünknek sem voltak ezek az uh-k akkora élmények, ahogy azt itt sokan leírják.


4d-re mind a 2 gyereknél mentünk együtt.


Hüvelyi uh-m életemben nem volt.

2023. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
12# attól, hogy neked nem volt élmény , másnak még lehet. Nem azt volt a kérdés egyébként, hogy ki mit javasol, vagy bemenjen e egyeltalàn. Valahogy annyira irritálónak tartom az ilyen válaszokat.
2023. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanazt akartam írni, mint a 13-as :).


Egyébként az én férjem se volt ott minden ultrahangon, minden vizsgálaton. De megvolt engedve, hogy bejöjjön, ha elkísért. Erre irányult a kérdés is...


7.

2023. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem, egy barátnőmmel mentem, a magán többet nem is csinált uh-ot, az sztkból meg kiküldték, aztán már ha engedték volna sem lett volna értelme, mert én is csak a monitor hátulját láttam, mert költöztek és ez lett az új rendszer
2023. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
A terhességmegállapításon, és az összes genetikai ultrahangon ott volt. Magánba jártam.
2023. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk a 12. héttől jött először be, onnanstól mindre jött végig, azelőtt csak kint várt meg,de akkor tombolt a vírus és nem engedték, utána is csak magánba. Az elsőre nem is szerettem volna, együtt élünk meg minden jót és rosszat,de annyira vártuk évek óta és annyira beleélte magát én nem akartam volna,hogy ott a dokitól hallja ha gond van,nincs szívhang, méhen kívüli,stb. Valahogy féltettem őt ettől,persze magamat is,de én próbáltam nem beleélni magam, amúgy az én dokim,ha valamiért csinált hüvelyit,akkor addig a függöny mögött kellett várakoznia, nála ez volt a szokás az apukáknál. Viszont nagyon élvezte minden uh-t:) Jó volt együtt hallani,hogy lány lesz,vagy hogy ott mocorgott, bekapcsolták a szívhangot,stb.
2023. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Magánban biztos bemehet, de én nem fogom vinni.


Itt még semmi érdemleges nem történik, hüvelyi Uh lesz és lehet kenetvétel is, nekem is és férjemnek is fura lenne ha ott lenne amikor egy "idegen" férfi turkál bennem.


Majd a 12. hetire jön, ott már csak hasi Uh lesz és baba formája van már.

2023. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Magánba jártam Bejöhetett a férjem. Nagyon boldog volt hogy ő is hallhatta a szívhangot
2023. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Covid alatt voltam terhes, az épületbe sem jöhetett be
2023. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!