Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! 2 napos embriónál...

Lombikosok! 2 napos embriónál jó szám az 5-7 sejtes állapot? Vagy már többnek kellene lennie?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Két naposan ültették vissza? Nekem a harmadiknapon ültették be őket, és akkor 8 sejtesek voltak. Erre azt mondták, hogy rendben van. Gondolom a két naposnál is akkor okés az 5-7 sejtes állapot. Sok sikert nektek!
2010. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ültették még vissza, majd csak a 3. napon.

Csak érdekelt, mert ma ennyit mondtak, hogy szépek, 5-7 sejtesek.


És neked sikerült?

2010. okt. 8. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 sejtesek voltak a 3. napon - remélem, most már sokkal több.
2010. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tökéletes:) Nálam első lombiknál 5 és 8 sejtesek voltak 3.nap, ekkor kaptam vissza őket. sajnos nem sikerült. Másodiknál egyetlen 4 sejtes embriót kaptam vissza 3.nap, és ez sikerült! Igaz, sajnos méhenkívüli terhes lettem, és sajnos elveszítettük, most megyünk a harmadikra. Ne nézzd hány sejtesek, csak bízz bennük és magadban!!!! Drukkolok Értetek!
2010. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem, sajnos nem sikerült. Most készülünk a másodikra. De neked sikerülni fog!!!!!!!
2010. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.


Kedves első/utolsó sajnálom, remélem hamarosan sikerül.


Egyébként a 3. napi transzfernél rákérdeztem, hogy hány sejtesek és akkor voltak 9, 11 és 14. A biológus szerint is ezek szépek.

2010. okt. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!