Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes lehetek, más...

4 hetes terhes lehetek, más volt így?

Figyelt kérdés

Március 3-án volt az utolsó menstruációm első napja. Mindenki azt mondja, olyan 6 hetes terhes lehetek.

A héten szerettem volna elsőnek menni dokihoz, de megelőzött egy számomra ijesztő dolog, így mentőt hívtam.

Észre vettem világos rózsaszín/barnásabb folyást, bugyin nem látni, hanem csak wc-papíron vettem észre.

Majd kijött a mentő, bevittek vizsgálni, látták a 6mm-es petezsákok, de embrióz még nem.

Azt mondta az orvos, hogy lehet, hogy később fogant a baba, azért nem látni még, majd 10 nap múlva menjek vissza.

Viszont erre a pecsételésre semmit nem mondott, tényleg semmit.

De gondolom ha vetélés álna, vagy ált volna fent, akkor nem engedett volna haza igaz?

Nagyon megvagyok ijedve kérlek segítsetek nekem.


2023. ápr. 14. 07:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy utana vagy nevettek rajtad,vagy mergesek voltak rad a mentosok csak neked nem mondtak...ilyenert nem kell mentot hivni...ha esetleg elontott volna a ver es nem all el akkor igen..de azert mert a wc papiron volt barna folt,hat erre niñcs mondanivalom
2023. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Progeszteront írassál fel, sok esetben segít hogy megmaradjon a baba barnázás, pecsètelès esetèn. Terhes vitamint szedni, D vitamint.

Kívánom hogy minden rendben legyen ! 🌼

2023. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez tuti kamu kérdés 🙈🙈🙈
2023. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre mentő? Én a 6. vagy 7. héten kezdtem barnázni, majd mikor pár nap múlva élénk rózsaszín lett, kértem időpontot, es par nap múlva szépen bebuszoztam, begyalogoltam (hegy, lépcső). Kaptam progeszteront, pár hétig dugdostam, mert még hetekig tartott ez a barnázás, végül egeszseges gyereket szültem normal időre.
2023. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
A kèrdező valószínűleg nem jártas ebben, nem volt vele tisztában hogy ilyen előfordulhat, a nagy ijjedtsègben hívhatta a mentőket. Ha leírjátok neki húszszor is ez nem igen segít szerintem rajta. A mentők meg valószínűleg megkèrdeztèk telefonon mi a problèma ha ők úgy mèrtèk fel hogy kimennek ezèrt akkor az az ő dolguk, más kèrdès hogy ez mentőt valóban nem igènyel ès más valóban sürgős esethez való kimenèst kèslelhethet.
2023. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
15# gondolkodni azért nem bűn. Úgy viselkedik, mint egy 16 éves.
2023. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez mondjuk igaz, most már tudja, máskor talán jobban át gondolja milyen esethez kell a mentőket valóban felhívni, de a mentősöket se èrtem, telefonon mikor megkèrdezik mi a panasz, akkor el lehetne mondani hogy ez nem igènyel kiszállást, ès keresse fel a helyi sztk rendelőt, ha pedig nincs rendelèsi idejük akkor fáradjon be a kórházba.
2023. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nos. A mentőket tényleg én hívtam.

Kérdezte, hogy be tudok e ballagni a klinikára, mondtam, hogy be persze.

Erre mondták ők, hogy nem inkább maradjak, és küldenek ők egy mentőst, mert ők vetélésnek vélték.

Írtak fel cyclogent, és vitamint, mert ma már normális színű vér is jött, de kevés mennyiségű.

Nem hülyének akartam tűnni, csak nem tudom, hogy ilyenkor mi, hogy merre, csak megijedtem, de a mentősökért nem én könyörögtem, ők mondták inkább üljek le, és várjam meg őket. Ne kövezzetek meg, lehet tényleg butaság volt felhivni őket, csak közel 5 éve szeretnék babát, most össze is jött, és csak tartok mindentől.

2023. ápr. 14. 20:35
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront mindenkèppen irassál fel.
2023. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
18# ne haragudj, de így meg, hogy öt éve szeretnétek babát, csodálom, hogy ilyen keveset tudsz.
2023. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!