Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes lehetek, más...

4 hetes terhes lehetek, más volt így?

Figyelt kérdés

Március 3-án volt az utolsó menstruációm első napja. Mindenki azt mondja, olyan 6 hetes terhes lehetek.

A héten szerettem volna elsőnek menni dokihoz, de megelőzött egy számomra ijesztő dolog, így mentőt hívtam.

Észre vettem világos rózsaszín/barnásabb folyást, bugyin nem látni, hanem csak wc-papíron vettem észre.

Majd kijött a mentő, bevittek vizsgálni, látták a 6mm-es petezsákok, de embrióz még nem.

Azt mondta az orvos, hogy lehet, hogy később fogant a baba, azért nem látni még, majd 10 nap múlva menjek vissza.

Viszont erre a pecsételésre semmit nem mondott, tényleg semmit.

De gondolom ha vetélés álna, vagy ált volna fent, akkor nem engedett volna haza igaz?

Nagyon megvagyok ijedve kérlek segítsetek nekem.


2023. ápr. 14. 07:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
19# Cyclogest írtak fel. Ma használtam elsőnek, remélem segít.
2023. ápr. 14. 21:31
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?
2023. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22# Köszönöm a kérdésed. Kicsit jobban vagyok, volt egyetlen egyszer egy kisebb vérzésem, de egyszer egy kisebb, még egy kicsit barnázok, használom a kúpot. Imádkozom, pénteken megyek dokihoz.
2023. ápr. 15. 20:36
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet kérdező, minden rendben?
2023. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Igen, 7 hetes vagyok, multkor mar gyenge szivhangot hallottunk, ott volt mar az embrio is, es a szikholyag!😁

Nagyon boldog vagyok!

2023. ápr. 27. 14:35
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :)

Akkor később fogant? Mennyivel?

Bocsi a sok kérdésért, hasonló cipőben vagyok én is

2023. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

5 nappal fogant később.

Most derült ki hogy hematoma van, 19x10xmm-es!

2023. máj. 17. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!