Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap késés után csak pici...

4 nap késés után csak pici barnázás van két napja, délutáni teszt negatív lett, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Tesztelek majd egyet reggel is, csak türelmetlen voltam :( Amúgy mióta ez az icipici barnázás van, hasonló görcsöket érzek, mint a menstruációnál szoktam, csak nem olyan intenzív és csak néha érzem, a derekam viszont jobban fáj, mint szokott. Ez az első próbálkozós hónapunk, ennyit régóta nem késett. Szerintetek van remény?

2023. máj. 3. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mevel 20 volt ovu, gondolom később mint szokott nem is késik még, de 12 dpon a 10 es teszt már + lenne.
2023. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Nem értem miért pontoztak le csak mert nem azt írtam hogy nem vagy terhes hanem leírtam a sztorinkat hogy velünk mi volt és igenis lehetséges ... 😅


A doki ilyen korán még szerintem sokat nem fog látni, vérvétellel szokták ilyen korán ellenőrizni, viszont az is Hcg hormont néz, amit az otthoni tesztek is, így már kimutatná, ha termelne.

2023. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ovulációs teszt nem jó semmire...
2023. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!