Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom tudom pozitív, de...

Tudom tudom pozitív, de valahol mégis félek, hogy mi van ha nem?! Többi lent… Iszonyatosan izgulok!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szemmel láthatóan pozitív a tesztem amire 5 éve várok, hogy egy ilyet fogjak a kezemben és ma reggel végre sikerült. Elég rendszertelen a mensim az elmúlt fel évben volt, hogy késett 2 hetet, de volt hogy hamarabb jött meg 1 héttel. Szóval a ciklust nem tudom ilyenkor hogyan is kene kiszámolni mert amúgy 28 napos de ahogy írtam az elmúlt fel évben össze vissza jött meg. Na most minden honapban mikor késett az első nap már tesztet csináltam, de sajnos negatív lett az összes. Most nem is figyeltem ra költözés ilyenek, reggel felkeltem és a telefonom jelezte, hogy “ elfelejtettem megadni a menszeszt” applikacio ugye na mondom akkor csinalok egy tesztet, és meg a WC-t le se húztam a pizsamámat fel se húztam, de már ahogy töltött a csík egyből megjelent az a bizonyos csík. Életem legszebb reggele volt, egyből szaladtam a paromhoz. Felhívtam a dokit mondta, hogy azért csináljak mégegyet lehet méhen kívüli vagy elindult egy folyamat ez a válasz nagyon nem tetszet. Kimentem a boltba csináltam még kettőt es az összes tesztem pozitív. Szóval 3 teszt de kb 5 mp után már erős csík van.

Ma van a 3.ik napja, hogy késik es az utolsó mensi Április.10.én volt. Na most a terhes kalkulátor szerint 4 hetes vagyok, de ugye a ciklusom 28 naposra van beállítva de ugye ahogy írtam az elején az nem volt nekem most az elmúlt időben 28 napos. Természetesen megyek orvoshoz de mondta a doki, hogy várjak meg vele mert sok midnent nem látna, de erre a pillanatra várok nagyon régóta es annyira szeretném ezt a babát es most nem értem, hogy mi hogyan. Későn volt a fogantatás vagy hamarabb? Legyszi ne bantsatok most is remegő kézzel írom mert mindent megadnèk, csak hogy tényleg ami a pocakomban van állítólag az ott is legyen es végre én is átéljem az anyaságot.


Itt egy pár kép vagy 100 at csináltam annyira örültem :)


[link]


[link]



2023. máj. 11. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ügyelet!
2023. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
11,14,20-as vagyok, izgulok érted nagyon
2023. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, mondták hogy most 2 órán nézzem mennyire verzek. Egyenlőre most nem verzek beraktam egy betetet és semmi nincs rajta szóval én már nem értem. Aludtam 2 órát felkeltem elmentem WC-re akkor vereztem és most semmi. Komolyan nem tudom mi ez. Hasam nem faj nem gorcsolok csak sírok mást nem tudok…
2023. máj. 20. 17:03
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltatok együtt? Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, de nem lehet attól? Ilyenkor érzékenyebb a méhszáj...
2023. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Kb 2-3 órával előtte voltunk együtt, de nagyon óvatosak vagyunk mióta tudom, hogy baba van a dologban.

Bocsánat a kifejezésért 1 órája betettem egy betetet es semmi nincs azóta rajta egy csepp se szóval nem tudom most ezt tényleg mire vélni hogy mi lehetett ez. Annyi volt, hogy egy picit szurkalt a hasam, de azon kívül semmi egyenlőre…

2023. máj. 20. 18:44
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire véreztél? Milyen vér volt, friss? Már semmi nincs?
2023. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Bízzunk benne, minden ok :)
2023. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Na akkor leirom és elnézést, hogy ennyire részletesen írom.

Pihentem egy kicsit ebéd után, és mikor felkeltem úgy éreztem, hogy valami jön belőlem. Elindultam a WC fele de automatikus oda nyúltam és és az ujjaim veresek lettek. Na most hogy mennyire, nem nagyon mert olyan volt mintha ilyen vizes hatású ver lett volna szóval nem az a nagyon sűrű ver.

Utána elmentem pisilni kitöröltem baba popsival és ott épp hogy volt rajta és ott halványan volt szóval ilyen rózsaszínes volt. Azóta a betéten semmi sincs kb fel óránként nézem de semmi.

2023. máj. 20. 19:27
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Így a leírtak alapján valami kis szexsérülésnek tűnik inkább nekem :)

Úgy tudom, hogy várandósság alatt jellemző arrafelé a fokozott vérbőség, gondolom könnyebb úgy pici felszíni sérüléseket szerezni.

Remélem semmi nem lesz ezután! :)

2023. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kérdező úgy izgulok érted. Nem tudom hanyas válaszoló voltam, de remélem minden rendben lesz.

Ezek alapjan csak 1 sérülés, semmi több, de ha gondolod inkább menj be és nézzenek rád.

Amúgy nagyon aranyos vagy amiket írtal nagyon cuki 🥰 de ne legyél paramami. ❤️

2023. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!