Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom tudom pozitív, de...

Tudom tudom pozitív, de valahol mégis félek, hogy mi van ha nem?! Többi lent… Iszonyatosan izgulok!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szemmel láthatóan pozitív a tesztem amire 5 éve várok, hogy egy ilyet fogjak a kezemben és ma reggel végre sikerült. Elég rendszertelen a mensim az elmúlt fel évben volt, hogy késett 2 hetet, de volt hogy hamarabb jött meg 1 héttel. Szóval a ciklust nem tudom ilyenkor hogyan is kene kiszámolni mert amúgy 28 napos de ahogy írtam az elmúlt fel évben össze vissza jött meg. Na most minden honapban mikor késett az első nap már tesztet csináltam, de sajnos negatív lett az összes. Most nem is figyeltem ra költözés ilyenek, reggel felkeltem és a telefonom jelezte, hogy “ elfelejtettem megadni a menszeszt” applikacio ugye na mondom akkor csinalok egy tesztet, és meg a WC-t le se húztam a pizsamámat fel se húztam, de már ahogy töltött a csík egyből megjelent az a bizonyos csík. Életem legszebb reggele volt, egyből szaladtam a paromhoz. Felhívtam a dokit mondta, hogy azért csináljak mégegyet lehet méhen kívüli vagy elindult egy folyamat ez a válasz nagyon nem tetszet. Kimentem a boltba csináltam még kettőt es az összes tesztem pozitív. Szóval 3 teszt de kb 5 mp után már erős csík van.

Ma van a 3.ik napja, hogy késik es az utolsó mensi Április.10.én volt. Na most a terhes kalkulátor szerint 4 hetes vagyok, de ugye a ciklusom 28 naposra van beállítva de ugye ahogy írtam az elején az nem volt nekem most az elmúlt időben 28 napos. Természetesen megyek orvoshoz de mondta a doki, hogy várjak meg vele mert sok midnent nem látna, de erre a pillanatra várok nagyon régóta es annyira szeretném ezt a babát es most nem értem, hogy mi hogyan. Későn volt a fogantatás vagy hamarabb? Legyszi ne bantsatok most is remegő kézzel írom mert mindent megadnèk, csak hogy tényleg ami a pocakomban van állítólag az ott is legyen es végre én is átéljem az anyaságot.


Itt egy pár kép vagy 100 at csináltam annyira örültem :)


[link]


[link]



2023. máj. 11. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Már tűkön ülök napok óta, hogy végre menjek dokihoz, de mondta a doki, hogy míg nem vagyok 6 hetes feleslegesen megyek mivel nem biztos, hogy lesz szív hang vagy, hogy lehet nem is fog látni valamit, és inkább várjam meg a 6-7 hetet hogy biztosra menjünk. A kérdésem az lenne, hogy volt e már nektek olyan, hogy semmi tünet. Nekem se emelyges, se hányinger se semmi nincsen. Egyedül a mellbimbom aki érzékeny, meg néha néha szokott a hasam fajdogalni olyan mindjárt megjön érzésem van, ma pl bal oldalt picit nagyon be is szúrt… ez normális, hogy semmi tünet olvastam, hogy van aki szerencsés. De én már azt is várom, hogy arra keljek hogy a WC felett hajoljak tudom butaság utána vissza fogom ezeket a napokat sírni, de már annyira szeretnem tudni, hogy mi van :) kezdek begolyozni már azon gondolkodtam, veszek holnap egy tesztet, hogy meg mindig pozitív :))) ne nézzetek hulyenek csak annyira szeretnem ezt a babát, es már minden lezajlott a fejemben ;)
2023. máj. 19. 23:21
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy bármikor is leszel rosszul, nekem még egy kósza émelygés sem volt soha :)

Én biztos nem bírtam volna ki, hogy ne menjek el dokihoz, igazán szép tőle, hogy nem akar duplán lehúzni pénzzel, de hadd döntsem már el én, hogy mikor szeretnék menni, max. megyek egy hét múlva is :)

Ha tudom, hogy még nem kell szívhangnak lennie, akkor egy szikhólyag vagy bármi más is megnyugtathat, ha mondjuk látszik valami méhen belül, az már első lépésnek elég...

De próbáld akkor elterelni a figyelmed, egyszer csak eltelik már ez a kis idő! :)

A teszteléssel vigyázz, mert ha pl. valamiért nem annyira koncentrált a vizelet, vagy másmilyen tesztet kapsz csak, akkor esetleg lesz egy halványabb csíkod, és csak idegeled magad, míg az erős csík se garancia semmire, mivel nem egyből fogy látványosan a hcg vetélés esetén sem. Ha a dokit megálltad, akkor szerintem a tesztet is hagyd ki! Hajrá, és tudósíts majd! :)

2023. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Vagy csak írj ide, ha bizonytalan vagy, és mi próbáljuk tartani benned a lelket, míg a doki is megnyugtat! :D


4-es és 22-es voltam ;)

2023. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Kibirom már jovohetig már csak a hétvége van úgyhogy most már tényleg par nap :)

Szívem szerint vennek egy ultrahangot magamnak és minden nap nezegetném mi újság a kis lakóval :) remelem nem csak en vagyok ilyen bolond hehehe :) viszont egy amit el kene engednek, de elég sok oldalon olvasom és megnyugtat, hogy nem csak en velem van ez, hogy akárhányszor elmegyek WC-re mindig megnézem a WC papírt nem e veres. Tudom tudom kicsit ez már beteges, de mivel ugye írtam sokszor van mindjárt megjön érzés felek néha meg a mosdóba is kimenni :) a párom minden nap a fejet fogja szegény nem tudja milyen 9 hónap vár még rá, en mar nézegetem nő e a hasam minden nap, de ugye meg sehol semmi szóval elszorakozok en magammal ő meg kb nevet rajtam. Mondtam neki menjen el nyaralni 9 hónapig mert ki fogom csinálni :))) Nem tudja mire vállalkozott szegény, de most mar nincs visszaút :) köszönöm csajok aranyosak vagytok, írok ha van fejlemény :)

2023. máj. 20. 01:34
 25/61 anonim ***** válasza:

Ez a papíros dolog nekem ugyanígy volt, abszolút megértem ezt a részét :)

Én 2x barnáztam is az elején, persze rohantam a dokihoz, de nem találta meg az okát, minden rendben volt. Harmadjára meg a 36. héten barnáztam, de az már burokrepedés miatt volt, úgyhogy maradtam is a szülőszobán :)

Nekem amúgy egy missed ab-om volt előtte, azért paráztam ennyire. Barátnőmnek a magzatvíz szivárgott, utána kellett császározni a kisfiával, ő persze a következő terhességeinél a vízszivárgástól félt ugyanígy...

Hétfőn mész a dokihoz?

2023. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

13# vagyok. Nekem is van barátnőm,aki elment hamar is,mert szerette volna tudni,majd rá egy hét múlva is,hogy van-e már szívhang. Nincs ebbe semmi,teljesen érthető,főleg ennyi idő után egyébként. :)) Nekem is nagyon nehéz volt kivárni az első UH-t,de utána a többit is. Ráadásul karácsony előtt december elején lett pozitív és 28.-ra volt UH időpontom. Nagy karácsonyos vagyok,pörgök ezerrel,de akkor ott nem bírtam koncentrálni rá,pörgött az agyam,hogy vajon minden oké-e,méhen belül van-e,fejlődik-e, mi van ha nem is azért pozitív a teszt,mi van ha már nem is pozitív,meg ilyenek jártak az agyamba. Én tesztet az első 2-3 nap csináltam,meg nekem volt 2x HCG vérvétel,hogy duplázódik-e.

Rosszullét sokaknál nincs,nekem is sok barátnőm van,akinek egyáltalán nem volt végig semmi. :) Valakinek a 6. héttől, valakinek a 9.,valakinek nincs. Ne aggódj:) jaa,a wc papíros nálam is így volt,mindjárt megjön érzésem végig volt az elején elég sokáig.

2023. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Rendben most akkor egy kicsit megnyugodtam, hogy nem csak velem van ez így :) de azért ma csinalok egy tesztet csak úgy kíváncsiságból :))) kedden megyek dokihoz, nagyon kiváncsi vagyok és jelentkezem egyből ahogy tudok valamit :) és köszönöm nektek!
2023. máj. 20. 09:01
 28/61 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet kb 2mp volt és már ott is volt a két csík :)

Egyenlőre akkor ez jót jelent gondolom, hogy mèg mindig ott van valaki :) több tesztet nem is csinálok van pár 6db jó lesz emléknek hehe :)

Jovoheten doki nagyon izgulok de írok úgyis :)

2023. máj. 20. 12:47
 29/61 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy!

Három várandósságom volt, amiből baba is lett, egyiknél sem volt egyetlen tünetem sem. De tényleg semmi, csak nőtt a hasam. Az elsőnél egyszer hánytam, de az azért volt, mert annyira bekajáltam kacsahúsból, hogy szerintem várandósság nélkül is az lett volna a vége. (Azóta nem eszem meg a 🦆 húst!)

Még, ha jelentkezne is vérzés, az sem biztos vetélést jelent. Van, akinek hematóma miatt van, van, akinek a hüvelyből jön. Ezer oka lehet.

Próbálj lazulni, mert nem tesz jót egyikőtöknek sem ez (Baba, Férj, Te), és ki fogsz készülni. Tessék örülni a pozitív tesztnek, nézegess édes babás videókat. Tervezgesd a nevét, a szobáját... kapcsolódj ki, töltsetek el sok időt együtt még lehet kettesben... Légy most boldog!!!


Nyugodtan írj nekünk ide...segítünk, ahogy tudunk!


Boldog babavárást! ❤️❤️❤️


#2.

2023. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Csajok elkezdtem vérezni…. Nem tudom most ez mi hívom a dokit de nem veszi fel hétvége van… picit gorcsol is a hasam most mi történik? Istenem nem hiszem el
2023. máj. 20. 16:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!