Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 2 napom van a nemvárt...

Elvileg 2 napom van a nemvárt menstruációig. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Április 15-én volt meg utoljára, 28 29 30 körül volt peteérésem. Mi mindent bele adtunk 😁 a nem várt menstruációig 2 napom van. De en nem birtam ki es csináltam egy terhességi tesztet (predictor early) es latok en ott egy halvany vonalat... Probálok képet feltölteni hogy segítsetek szerintetek ez pozitív? (nagyon szeretnénk kisbabát)

2023. máj. 12. 09:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ott jársz, ahhol gondolod, akkor sajnos nem vagy terhes. Ez a reszt szép stínes pozi esetén.


Ez egy szürkés csík...nekem is szokott ilyen lenni, ebből egyből tudom, hogy nincs baba.

2023. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nem baj, van még 2 napom, csak irtó nehéz várni, mert annyira szeretnénk... Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 12. 10:46
 13/43 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( -
2023. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
53%

#12

Én meg annyira nem szerettem volna sosem, aztán sikerült többször, fura az élet 🫣

2023. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
5%

Én látom amit Te látsz.

Tesztelj 2 nap múlva újra, akkor erősebbnek kell már lennie.

2023. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
15%
Én is látok valamit, amibe még ne éld bele magad, mert predictornál menstruáció előtt 1 nappal már erősebb csík van. Kémiainál voltak ilyen tesztjeim. Persze ha később volt az ovuláció, akkor barmi lehetséges. Szorítok :)
2023. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%

ez egy egyertelmuen negativ teszt

es jo indulatbol mondom, szulesznokent, tudom hogy amikor valaki nagyon nagyon szeretne babat, tukon ulve varja es kepes 30tesztet csinalni egy nap hogy biztos legyen

DE

sajnos egy no elete soran nagyon nagyon sokszor elvetel 70%ban, csak ezt nem tudjuk, mert siman megjon a mensi es ezzel el is tunt a fejlodesnek indulo kis csoda

illetve ha ezek a tesztek pozitivak, es megjon a menstruacio az jobban fog fajni.

Tovabba az orvos sem latja UH-n a 6 hetnel korabbi magzatot

en nagyon nagy butasagnak tartom aki kitalata ezt a tesztet, az anya elkezd sresszelni hogy most terhes nem terhes, az orvos még nem lat semmit, es csak meg konnyebben elmegy a kisbaba egy ilyen szituacioban


szoval megertem es tudom mennyire nehez varni, de ez a legjobb amit tehet egy no ilyenkor, ha kesik a menstruacio, varj 4-5 napot, es csinalj tesztet, addig meg csak felesleges stresszforras


nagyon szurkolok!

2023. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
8%
Szurkolok. Egy 7 hónapos fogzási időszakban levő baba Anyukaja aki most eppen vissza sírja ezt ami előtt Te állsz. Csak ennyit akartam😀!
2023. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
85%
Sajna én sem látom, de azért tesztelj a nemvárt napján újra
2023. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 12. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!