Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 2 napom van a nemvárt...

Elvileg 2 napom van a nemvárt menstruációig. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Április 15-én volt meg utoljára, 28 29 30 körül volt peteérésem. Mi mindent bele adtunk 😁 a nem várt menstruációig 2 napom van. De en nem birtam ki es csináltam egy terhességi tesztet (predictor early) es latok en ott egy halvany vonalat... Probálok képet feltölteni hogy segítsetek szerintetek ez pozitív? (nagyon szeretnénk kisbabát)

2023. máj. 12. 09:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, minek is mész orvoshoz?

Just asking.

2023. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Majd írd hogy mi lett
2023. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 40-es. Lehet nem értek hozzá, de 1 napos vérzést én nem neveznék menstruációnak. Valahogy velem az életem során még nem fordult elő ilyen. Még ha nem is rohan a kórházba, egy kivizsgálás nem árt szerintem.
2023. máj. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!