Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 2 napom van a nemvárt...

Elvileg 2 napom van a nemvárt menstruációig. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Április 15-én volt meg utoljára, 28 29 30 körül volt peteérésem. Mi mindent bele adtunk 😁 a nem várt menstruációig 2 napom van. De en nem birtam ki es csináltam egy terhességi tesztet (predictor early) es latok en ott egy halvany vonalat... Probálok képet feltölteni hogy segítsetek szerintetek ez pozitív? (nagyon szeretnénk kisbabát)

2023. máj. 12. 09:32
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a zünetek is változóak, nekem pl mensi előtt már beindult a pisilhetnék..éjjelente 7szer is kijártam...de pl a melleim nem durrantak be szülésig...pedig megvagyok áldva a méretével xD.
2023. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Nincs baba 🥺😞 ma megjött, de nagyon sok mennyiségben... Igy még nem volt. Azért orvoshoz 24én kell mennem... Remélem a következő hónapom sikeres lesz 😞 már nem görcsölök rá mert igy sokkal rosszabb 😞
2023. máj. 15. 18:36
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy ez lesz, nem véletlen.

Nem kell beképzelni a terhességet, meg görcsösen akarni, majd jön az, ha úgy van.

2023. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van.
2023. máj. 15. 21:15
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
De persze drukkolok neked és nagyon kívánom, hogy mielőbb teljesüljön, csak lazán :)
2023. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. ❤️ Nekem mindkét gyerkőccel a barátcserje tea “segített” teherbe esni (legalábbis ahogy elkezdtem inni abban a hónapban összejöttek) Sok sikert kívánok és fel a fejjel ❤️ 21es voltam
2023. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Egy napig volt menstruációm, de nem görcsöltem, meg semmi, sok ismerősöm mondta hogy még egyszer volt menstruációjuk..sőt volt akinek rendesen meg jött az első honapban is... . 24én megyek orvoshoz. Hát nem tudom hogy reménykedjek e....
2023. máj. 17. 07:03
 38/43 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt javasolnám, hogy a vérzés miatt illetve hogy csak 1 napig volt elmondásod szerint, nézz meg egy tesztet. És ha halványan is de pozitív, akkor ne várj 24.ig hanem irány a kórház, nézzenek meg most, vegyenek vért többször stb.
2023. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj még egyet, ha addig nem indul be a mensid. Én mondjuk kicsit se reménykednék, de ez már a te dolgod.
2023. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
74%

kedves 38-as!

Nem kell korhazba rohangalni mert megjott a menstruacio vagy mert tobb a kelletenel. Sajnos egy no elete soran rengeteg alaklommal elvetel, ami nagyobb mennyisegu menstruacios verzessel tavozik.

Ha nagyon darabos es letezni nem tud annyira faj, akkor valoban erdemes korhazba menni. De egy “halvany pozitiv csik es verzek” tunettel orakat fog csucsulni a hideg korhazi padon, ez nem akut ellatas. amennyiben valaki nem tudja kivarni a kapott idopontot, szakrendelobe kell beulni es varakozni

2023. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!