Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet( 3dbot) mind a 3 erős pozitív volt. Csak ma kellett volna megjonnie, de ma is csináltam egyet délután és az is eléggé erős volt. Voltam dokinál is de nem látott semmit.?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy nincs petezsak csak a nyalkahartyam van megvastagodva és a méhem növekszik. Jovoheten kell vissza mennem uh.ra. Szerintetek ez mit jelent? Mert szó szerint semmit nem mondott az orvos. Szerintetek ez már a terhességi folyamat lenne??

2023. máj. 26. 21:06
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
De persze azt is elfogadom.
2023. máj. 26. 21:28
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy 2éve vársz rá, nem változtat semmin, hogy a doki semmit nem lát ilyen korán. Ha 2éve próbálkozol ha 2hónapja akkor is kb 6hét mire látszódik. Értelek, hogy aggódsz, de a logikus gondolkodással ne hagyj fel.
2023. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

Azért,hogy két évet vártál nem kell megbolondulni.

Örülj a tesztnek,és orvoshoz pár hét múlva menj .

Jó,hogy nem egyenesen az ágybol mentél orvoshoz.

2023. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%

*kontárkodj

Ha már leírod,írd helyesen.


Én is vártam 1.5 évet a terhességemre.

De! Attól, hogy hamar elmégy dokihoz,attól még nem lesz biztos a terhességed. Nem is marad meg biztosabban.

6-7 hetesen menj el. És addig próbálj megnyugodni!

2023. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Én két hetes késéssel mentem, még akkor se láttak semmit. Várj még minimum 4 hetet az orvossal.
2023. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%

#10! Nem kritika, egyszerűen fura, hogy így meglepődtél egy tök normális jelenségen, miközben ilyen régóta ennyire vágysz rá. Azért írtam, hogy mostmár legyél okosabb, fölöslegesen ne kockáztass.

Tudom, milyen várni, én több, mint 20 éve várok és most volt vetélésem.

#9

2023. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezö..én is anno nagyon korán mentem el dokihoz akkor kb 4hetet mondott...de mindjárt csinált uh ot és mondta hogy valamit lát de nagyon korán mentem igy akkor kért egy hcgt és két nap múlva újra nézték...duplázodott az érték és 6 hetesen látott egy pici foltot akkor már mondta hogy nem méhen kivüli ez biztos de azért újra ránéz 2hét múlva...és hála istennek minden oké volt..én is igy voltam mint te korán mentem első baba...de ha megnyugtat vegyél tesztet ugyan olyan fajtát és nézegesd erösödik e .. így legyen..mert ha netán halványodik akkor baj van...de minden oké lesz..kitartás és nyugalom
2023. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
27%
Tedd ide fel a tesztek képeit megnézzük mi is és akkor tudunk mit mondani hogy mennyire erős v h erősödött e...
2023. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
63%
Még jövő sem biztos hogy látszódni fog bármi
2023. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Tehát volt 2 éved utánaolvasni, felkészülni-de nem sikerült...
2023. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!