Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet( 3dbot) mind a 3 erős pozitív volt. Csak ma kellett volna megjonnie, de ma is csináltam egyet délután és az is eléggé erős volt. Voltam dokinál is de nem látott semmit.?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy nincs petezsak csak a nyalkahartyam van megvastagodva és a méhem növekszik. Jovoheten kell vissza mennem uh.ra. Szerintetek ez mit jelent? Mert szó szerint semmit nem mondott az orvos. Szerintetek ez már a terhességi folyamat lenne??

2023. máj. 26. 21:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira aggódsz, tényleg a hcg vérvételnek nézz utána, az hamarabb mond több infót. Szurkolunk neked :-)
2023. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem dokihoz mert 2 hónapig nem jött meg es volt egy irtó erős peteérésem és rá 2 hétre pozitívat teszteltem. Mivel nem tudtam mi is zajlik a ciklusban így elmentem de vissza gondolva életem legnagyobb hibája volt. A doki nem látott semmit, helyben pozitív tesztet csináltatott és mikor ki jött a 2 csík akkor közölte, hogy ez méhen kívüli lesz.. ha elkezdek vérezni menjek kórházba mert éppen vetélek. Nem kívánom senkinek azt a 2 hét stresszt amíg újra mehettem és végre ott volt a hellyén a kis csodám. Egyébként a környezet is rá tett egy lapáttal, hogy menstruáció nélkül lehetetlen a baba, egyébként ez teljesen hülyeség de abban a labilis állapotban megettem. Fél évvel ezelőtt egészséges kislányom született, itt szuszog mellettem.

Ne stresszelj minden rendben veled ❤️

2023. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Elnézést a tegnapi miatt...

Megnyugszom és próbálom pozitívan felfogni ezt az egészet. ☺️

Mégegyszer köszönök mindent mindenkinek! Puszi nektek! 💕😘

2023. máj. 27. 08:33
 24/35 anonim ***** válasza:
57%

Én csodállak, hogy ennyi ellenszenves beírást ilyen jól kezeltél. Izgatott vagy és szeretnéd ha minden rendben lenne, én megértelek. Olyan nagy dolog ez és főleg, ha az ember lánya ilyen sokat vár rá…

Nagyon boldog babavárást kívánok! ❤️

2023. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök feleslegesen hívott vissza. Inkább két hétre rá kellett volna.
2023. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nézz tesztet hogy erősödött e.. abból azért lehet következtetni..
2023. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy eltűntem.

Babát várok! 🩷🩷 5 hét 4 napos vagyok. 3 hét múlva kell vissza mennem ultrahangra. ☺️🩷🩷

2023. jún. 2. 14:48
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok
2023. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊
2023. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező?
2023. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!