Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet( 3dbot) mind a 3 erős pozitív volt. Csak ma kellett volna megjonnie, de ma is csináltam egyet délután és az is eléggé erős volt. Voltam dokinál is de nem látott semmit.?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy nincs petezsak csak a nyalkahartyam van megvastagodva és a méhem növekszik. Jovoheten kell vissza mennem uh.ra. Szerintetek ez mit jelent? Mert szó szerint semmit nem mondott az orvos. Szerintetek ez már a terhességi folyamat lenne??

2023. máj. 26. 21:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Sajnos júliusban elkezdtem barnázni, már nem volt szivhangja.. missed ab. lett a vége.

Sajnos azóta sem jön össze...

márc. 5. 06:32
 32/35 anonim válasza:
47%

Kérdező!


Nagyon rossz olvasgatni ezeket a negatív kommenteket. Hasonló cipőben járok, így én teljesen megértem a helyzeted az elejétől fogva.

Nagyon sajnálom,hogy ilyen szörnyű vége lett. És kitartást a jövőben, remélem minél hamarabb megadatik nekünk is az, ami másnak ilyen egyszerű.

Aki ilyen csúnya kommenteket ír, pedig valoszinuleg sosem jart ebben a cipoben .

márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést, másnap derült ki hogy a bal oldali petevezetékem elvan zarodva... valoszinu azért nem jon a baba... azt mondták csak a lombik segíthet.
márc. 27. 16:17
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem másnap hanem ma***
márc. 27. 16:17
 35/35 anonim válasza:

Elozo valaszolo vagyok.


Mi is meddosegi kozpontba jarunk.

Hidd el nagyon gyorsan el fogtok jutni az elso kezelesig/beavatkozasig.

Mi a Kaaliba jarunk es a kovetkezo honapban lesz az elso inszem,hormonproblemak, es ferfi oldali problema is van. Sajnos megis inszemmel kell kezdeni habar sok esely nincs ra.

Viszont! Az orvos nagyon kedves, profin kezel mindent, minden kerdesre valaszol. Az asszisztensek es recepcios holgyek kozul is mindenki nagyon nagyon kedves.


Ne keseredjetek el, ha nincs mas problema a lombik sikerulni fog !

És ugyanolyan gyonyoru baba lesz belole mint akinek spontán fogan.


Szurkolok nektek!

márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!